📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D L L D L
1
🏟 Pärnu Rannastaadion , Pärnu
✔ Краен резултат
0
L L L L L
4
Жълти картони
2
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

6
0
4
🟢 Vaprus 🟡 Равенства Nõmme United 🔴
Дата Мач Резултат
02.09.2026 Nõmme United - Vaprus 3 : 2
02.05.2026 Vaprus - Nõmme United 2 : 3
14.03.2026 Nõmme United - Vaprus 7 : 1
12.02.2025 Vaprus - Nõmme United 7 : 0
19.10.2024 Nõmme United - Vaprus 0 : 2
13.07.2024 Vaprus - Nõmme United 2 : 0
31.05.2024 Nõmme United - Vaprus 2 : 1
26.04.2024 Vaprus - Nõmme United 2 : 1
25.11.2020 Vaprus - Nõmme United 4 : 1
23.08.2020 Nõmme United - Vaprus 0 : 3

🗓 Последни мачове: Vaprus

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 Nõmme United - Vaprus 3 - 2 L
29.08.2026 Kuressaare - Vaprus 2 - 2 D
23.08.2026 Vaprus - Flora Tallinn 1 - 2 L
16.08.2026 Kalju Nomme - Vaprus 3 - 1 L
12.08.2026 Phoenix - Vaprus 0 - 5 W

📆 Последни мачове: Nõmme United

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 Nõmme United - Vaprus 3 - 2 W
29.08.2026 Nõmme United - Laagri 1 - 2 L
23.08.2026 Paide - Nõmme United 4 - 1 L
19.08.2026 Hiiumaa - Nõmme United 0 - 2 W
14.08.2026 Nõmme United - Tammeka 0 - 1 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Vaprus и Nõmme United е насрочена за 05.09.2026 14:00 в Meistriliiga. Посоченият стадион е Pärnu Rannastaadion, Pärnu. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Vaprus е на позиция 7 с 28 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 3 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 29:39. Записаната форма е DLLDL. Nõmme United е на позиция 8 с 25 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 1 равенства и 12 загуби. Головата разлика е 40:48. Записаната форма е LLLLL.

Последни резултати

Vaprus има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLLWDWLWL. Средните стойности са 2.30 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%. Nõmme United има 5 победи, 0 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLWLLLWWW. Средните стойности са 2.50 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Vaprus има 6 победи, равенствата са 0, а Nõmme United има 4 победи. Средният общ брой голове е 4.30. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 2.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Vaprus 0 / Nõmme United 0 подкрепя Vaprus със средна промяна 5.44 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 6 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Vaprus като домакин е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 37.5%, 12.5% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 16 от 24 завършени мача (66.7% покритие). Дисциплинарният профил на Nõmme United като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 1.67 жълти, 0.22 червени и 1.89 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 55.6%, 22.2%, 11.1% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 22.2%. Данните за сезона са налични за 18 от 25 завършени мача (72.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 14:30:05 · Заключен: 2026-09-05 15:40:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Vaprus и Nõmme United завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 4.3 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Vaprus като домакин беше изчислен от 8 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Vaprus получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 37.5%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Nõmme United като гост беше изчислен от 9 мача със средно 1.67 жълти, 0.22 червени и 1.89 общо картона на мач. В този двубой Nõmme United получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.11 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 22.2%, 5+ в 0%, а червен картон в 22.2% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Vaprus с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 5.44 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 1 съвпаднаха с крайния резултат, а 8 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 18:24:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.