Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 26.08.2026 | FC Levadia Tallinn - Paide | 4 : 1 |
| 17.05.2026 | Paide - FC Levadia Tallinn | 1 : 3 |
| 22.03.2026 | FC Levadia Tallinn - Paide | 2 : 2 |
| 22.10.2025 | FC Levadia Tallinn - Paide | 1 : 2 |
| 04.07.2025 | Paide - FC Levadia Tallinn | 0 : 3 |
| 11.05.2025 | FC Levadia Tallinn - Paide | 2 : 1 |
| 23.04.2025 | Paide - FC Levadia Tallinn | 2 : 1 |
| 09.11.2024 | Paide - FC Levadia Tallinn | 3 : 0 |
| 29.05.2024 | Paide - FC Levadia Tallinn | 0 : 1 |
| 25.05.2024 | FC Levadia Tallinn - Paide | 4 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Flora Tallinn - Paide | 1 - 2 | W |
| 26.08.2026 | FC Levadia Tallinn - Paide | 4 - 1 | L |
| 23.08.2026 | Paide - Nõmme United | 4 - 1 | W |
| 16.08.2026 | Trans Narva - Paide | 1 - 1 | D |
| 12.08.2026 | Rapid Vienna - Paide | 2 - 0 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Kalju Nomme - FC Levadia Tallinn | 2 - 3 | W |
| 26.08.2026 | FC Levadia Tallinn - Paide | 4 - 1 | W |
| 21.08.2026 | FC Levadia Tallinn - Trans Narva | 4 - 0 | W |
| 16.08.2026 | Laagri - FC Levadia Tallinn | 1 - 2 | W |
| 09.08.2026 | FC Levadia Tallinn - Nõmme United | 5 - 0 | W |
Предстоящата среща между Paide и FC Levadia Tallinn е насрочена за 06.09.2026 11:30 в Meistriliiga. Посоченият стадион е Paide linnastaadion, Paide. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Paide е на позиция 4 с 42 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 5 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 33:28. Записаната форма е WWDWL. FC Levadia Tallinn е на позиция 1 с 59 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 14 победи, 5 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 50:17. Записаната форма е WWWWD.
Paide има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWDLLWDWL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. FC Levadia Tallinn има 8 победи, 1 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWWDLWWW. Средните стойности са 3.20 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.
В последните 10 директни срещи Paide има 3 победи, равенствата са 1, а FC Levadia Tallinn има 6 победи. Средният общ брой голове е 3.50. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 2.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.67; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за FC Levadia Tallinn с увереност 63%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 17.05%, 19.90% и 63.05%. Разликата в моделния momentum е 46.00 пункта в полза на FC Levadia Tallinn. Оценката за качество на входните данни е 96/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.42 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -10.47%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Paide -0.5 / FC Levadia Tallinn +0.5 подкрепя Paide със средна промяна 3.76 процентни пункта при 1 букмейкъра (Bet365) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Paide като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.43 червени и 2.43 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 71.4%, 42.9%, 28.6% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 28.6%. Данните за сезона са налични за 16 от 24 завършени мача (66.7% покритие). Дисциплинарният профил на FC Levadia Tallinn като гост е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 2.10 жълти, 0.10 червени и 2.20 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 80.0%, 30.0%, 10.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 10.0%. Данните за сезона са налични за 15 от 24 завършени мача (62.5% покритие).
Срещата между Paide и FC Levadia Tallinn завърши при резултат 0:2. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.5 гола, а този двубой завърши с 2. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 90%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Paide като домакин беше изчислен от 7 мача със средно 2 жълти, 0.43 червени и 2.43 общо картона на мач. В този двубой Paide получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.57 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 42.9%, 5+ в 0%, а червен картон в 28.6% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на FC Levadia Tallinn като гост беше изчислен от 10 мача със средно 2.1 жълти, 0.1 червени и 2.2 общо картона на мач. В този двубой FC Levadia Tallinn получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.2 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 30%, 5+ в 0%, а червен картон в 10% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Paide с хендикап -0.5. Съхраненото пазарно движение беше 3.76 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 0:2 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 1 съвпаднаха с крайния резултат, а 9 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.