Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 05.07.2026 | Tammeka - Laagri | 2 : 1 |
| 25.04.2026 | Laagri - Tammeka | 1 : 0 |
| 22.10.2025 | Laagri - Tammeka | 2 : 2 |
| 31.08.2025 | Tammeka - Laagri | 3 : 0 |
| 13.06.2025 | Tammeka - Laagri | 2 : 1 |
| 18.04.2025 | Laagri - Tammeka | 4 : 1 |
| 10.11.2023 | Tammeka - Laagri | 2 : 1 |
| 09.07.2023 | Laagri - Tammeka | 3 : 0 |
| 07.06.2023 | Tammeka - Laagri | 2 : 0 |
| 23.04.2023 | Laagri - Tammeka | 2 : 3 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Nõmme United - Laagri | 1 - 2 | W |
| 22.08.2026 | Laagri - Kalju Nomme | 1 - 0 | W |
| 16.08.2026 | Laagri - FC Levadia Tallinn | 1 - 2 | L |
| 11.08.2026 | Laagri - Tamper | 3 - 1 | W |
| 07.08.2026 | Kuressaare - Laagri | 3 - 2 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Flora Tallinn - Tammeka | 3 - 2 | L |
| 30.08.2026 | Trans Narva - Tammeka | 0 - 2 | W |
| 26.08.2026 | Tammeka - Flora Tallinn | 3 - 1 | W |
| 25.08.2026 | Tammeka - Viimsi | 0 - 0 | D |
| 22.08.2026 | Tammeka - Kuressaare | 1 - 0 | W |
Предстоящата среща между Laagri и Tammeka е насрочена за 06.09.2026 14:00 в Meistriliiga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Laagri е на позиция 6 с 31 точки след 22 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 1 равенства и 13 загуби. Головата разлика е 32:38. Записаната форма е WWLLL. Tammeka е на позиция 5 с 38 точки след 19 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 2 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 22:31. Записаната форма е WWWWL.
Laagri има 6 победи, 0 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLWLLWWWL. Средните стойности са 2.60 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Tammeka има 7 победи, 0 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWWWWLWLW. Средните стойности са 3.30 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 10 директни срещи Laagri има 3 победи, равенствата са 1, а Tammeka има 6 победи. Средният общ брой голове е 3.20. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 1.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Laagri -0.25 / Tammeka +0.25 подкрепя Tammeka със средна промяна 1.81 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 8 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2.02).
Дисциплинарният профил на Laagri като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.89 жълти, 0.11 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 66.7%, 22.2% и 22.2% от тези мачове, а червен картон е имало в 11.1%. Данните за сезона са налични за 16 от 25 завършени мача (64.0% покритие). Дисциплинарният профил на Tammeka като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 71.4%, 28.6% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 16 от 24 завършени мача (66.7% покритие).
Срещата между Laagri и Tammeka завърши при резултат 0:2. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.2 гола, а този двубой завърши с 2. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Laagri като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 2.89 жълти, 0.11 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Laagri получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 22.2%, а червен картон в 11.1% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Tammeka като гост беше изчислен от 7 мача със средно 3 жълти, 0 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Tammeka получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 71.4%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Tammeka с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.81 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2.02. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.
От 9 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.