📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L L L L L
1
🏟
✔ Краен резултат
1
W L D W L
3
Жълти картони
4
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

0
1
2
🟢 Ægir 🟡 Равенства Grindavik 🔴
Дата Мач Резултат
26.06.2026 Grindavik - Ægir 0 : 0
25.08.2023 Grindavik - Ægir 7 : 2
22.06.2023 Ægir - Grindavik 1 : 3

🗓 Последни мачове: Ægir

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 Throttur Reykjavik - Ægir 7 - 2 L
21.08.2026 Ægir - Afturelding 0 - 7 L
17.08.2026 Leiknir R. - Ægir 6 - 1 L
13.08.2026 Ægir - Völsungur 0 - 2 L
06.08.2026 IR Reykjavik - Ægir 3 - 2 L

📆 Последни мачове: Grindavik

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Grindavik - HK Kopavogur 4 - 3 W
22.08.2026 Fylkir - Grindavik 6 - 1 L
17.08.2026 Grindavik - Grotta 0 - 0 D
13.08.2026 Grindavik - Throttur Reykjavik 2 - 1 W
07.08.2026 Afturelding - Grindavik 4 - 1 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Ægir и Grindavik е насрочена за 05.09.2026 14:00 в 1. Deild. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Ægir е на позиция 12 с 8 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 2 равенства и 13 загуби. Головата разлика е 21:46. Записаната форма е LLLLL. Grindavik е на позиция 10 с 24 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 8 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 16:20. Записаната форма е WLDWL.

Последни резултати

Ægir има 0 победи, 0 равенства и 10 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLLLLLLL. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 4.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Grindavik има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDWLWLDWL. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 2.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 2 директни срещи Ægir има 0 победи, равенствата са 0, а Grindavik има 2 победи. Средният общ брой голове е 6.50. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 3.5 гола — 70%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Grindavik с увереност 68%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 13.70%, 17.81% и 68.49%. Разликата в моделния momentum е 54.79 пункта в полза на Grindavik. Оценката за качество на входните данни е 84/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.30 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -10.96%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Ægir 0 / Grindavik 0 подкрепя Grindavik със средна промяна 7.11 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 6 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even - First Half — Even (коефициент 1.85).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Ægir като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.56 жълти, 0.00 червени и 2.56 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 77.8%, 44.4%, 22.2% и 11.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 18 от 21 завършени мача (85.7% покритие). Дисциплинарният профил на Grindavik като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.14 жълти, 0.00 червени и 2.14 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 14.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 18 от 21 завършени мача (85.7% покритие).

Генериран: 2026-09-05 14:30:05 · Заключен: 2026-09-05 15:40:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Ægir и Grindavik завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Ægir като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 2.56 жълти, 0 червени и 2.56 общо картона на мач. В този двубой Ægir получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.44 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 44.4%, 5+ в 11.1%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Grindavik като гост беше изчислен от 7 мача със средно 2.14 жълти, 0 червени и 2.14 общо картона на мач. В този двубой Grindavik получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 1.86 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 14.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Grindavik с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 7.11 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше четен брой голове през първото полувреме при коефициент 1.85. Реалният изход по пазара е нечетен брой голове през първото полувреме. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 18:24:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.