Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 27.06.2026 | Völsungur - Grotta | 2 : 2 |
| 25.08.2018 | Völsungur - Grotta | 2 : 3 |
| 09.06.2018 | Grotta - Völsungur | 2 : 1 |
| 10.08.2016 | Völsungur - Grotta | 0 : 0 |
| 28.05.2016 | Grotta - Völsungur | 4 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Fylkir - Grotta | 3 - 1 | L |
| 25.08.2026 | Afturelding - Grotta | 2 - 0 | L |
| 21.08.2026 | Grotta - IR Reykjavik | 1 - 3 | L |
| 17.08.2026 | Grindavik - Grotta | 0 - 0 | D |
| 13.08.2026 | Grotta - Njardvik | 1 - 4 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Völsungur - IR Reykjavik | 3 - 1 | W |
| 22.08.2026 | Njardvik - Völsungur | 4 - 0 | L |
| 17.08.2026 | Völsungur - Vestri | 2 - 0 | W |
| 13.08.2026 | Ægir - Völsungur | 0 - 2 | W |
| 09.08.2026 | Völsungur - HK Kopavogur | 3 - 2 | W |
Предстоящата среща между Grotta и Völsungur е насрочена за 05.09.2026 14:00 в 1. Deild. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Grotta е на позиция 7 с 27 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 1 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 32:28. Записаната форма е LLLDL. Völsungur е на позиция 11 с 23 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 5 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 20:37. Записаната форма е WLWWW.
Grotta има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLDLDWWLW. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Völsungur има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWWWLWLLD. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 5 директни срещи Grotta има 3 победи, равенствата са 2, а Völsungur има 0 победи. Средният общ брой голове е 3.20. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 2.5 гола — 60%; Над 3.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Grotta -1 / Völsungur +1 подкрепя Völsungur със средна промяна 8.82 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 5 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even - First Half — Even (коефициент 1.82). Both Teams Score — Yes (коефициент 1.36).
Дисциплинарният профил на Grotta като домакин е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 1.88 жълти, 0.13 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 25.0%, 12.5% и 12.5% от тези мачове, а червен картон е имало в 12.5%. Данните за сезона са налични за 17 от 21 завършени мача (81.0% покритие). Дисциплинарният профил на Völsungur като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 57.1%, 28.6%, 14.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 17 от 21 завършени мача (81.0% покритие).
Срещата между Grotta и Völsungur завърши при резултат 0:2. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 5 директни срещи е 3.2 гола, а този двубой завърши с 2. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Grotta като домакин беше изчислен от 8 мача със средно 1.88 жълти, 0.13 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Grotta получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 2 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 25%, 5+ в 12.5%, а червен картон в 12.5% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Völsungur като гост беше изчислен от 7 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Völsungur получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 28.6%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Völsungur с хендикап +1. Съхраненото пазарно движение беше 8.82 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше четен брой голове през първото полувреме при коефициент 1.82. Реалният изход по пазара е четен брой голове през първото полувреме. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.36. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.