Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 26.06.2026 | Leiknir R. - IR Reykjavik | 2 : 1 |
| 24.01.2026 | IR Reykjavik - Leiknir R. | 1 : 1 |
| 23.08.2025 | Leiknir R. - IR Reykjavik | 1 : 1 |
| 13.06.2025 | IR Reykjavik - Leiknir R. | 1 : 0 |
| 09.01.2025 | Leiknir R. - IR Reykjavik | 2 : 1 |
| 25.07.2024 | IR Reykjavik - Leiknir R. | 1 : 0 |
| 18.05.2024 | Leiknir R. - IR Reykjavik | 1 : 0 |
| 17.01.2024 | Leiknir R. - IR Reykjavik | 3 : 5 |
| 19.01.2021 | IR Reykjavik - Leiknir R. | 0 : 1 |
| 09.08.2018 | IR Reykjavik - Leiknir R. | 1 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Völsungur - IR Reykjavik | 3 - 1 | L |
| 21.08.2026 | Grotta - IR Reykjavik | 1 - 3 | W |
| 17.08.2026 | IR Reykjavik - Njardvik | 3 - 1 | W |
| 13.08.2026 | Vestri - IR Reykjavik | 1 - 0 | L |
| 06.08.2026 | IR Reykjavik - Ægir | 3 - 2 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Leiknir R. - Njardvik | 2 - 0 | W |
| 22.08.2026 | Vestri - Leiknir R. | 2 - 0 | L |
| 17.08.2026 | Leiknir R. - Ægir | 6 - 1 | W |
| 13.08.2026 | HK Kopavogur - Leiknir R. | 2 - 1 | L |
| 07.08.2026 | Leiknir R. - Fylkir | 3 - 0 | W |
Предстоящата среща между IR Reykjavik и Leiknir R. е насрочена за 05.09.2026 14:00 в 1. Deild. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
IR Reykjavik е на позиция 9 с 25 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 4 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 30:38. Записаната форма е LWWLW. Leiknir R. е на позиция 6 с 28 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 4 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 20:25. Записаната форма е WLWLW.
IR Reykjavik има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWLWWDLDL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Leiknir R. има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWLWLLLLD. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 10 директни срещи IR Reykjavik има 4 победи, равенствата са 2, а Leiknir R. има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.40. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 2.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 3.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка IR Reykjavik -1 / Leiknir R. +1 подкрепя IR Reykjavik със средна промяна 4.87 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 7 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на IR Reykjavik като домакин е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 2.75 жълти, 0.13 червени и 2.88 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 87.5%, 50.0%, 25.0% и 12.5% от тези мачове, а червен картон е имало в 12.5%. Данните за сезона са налични за 19 от 21 завършени мача (90.5% покритие). Дисциплинарният профил на Leiknir R. като гост е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 62.5%, 25.0%, 12.5% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 17 от 21 завършени мача (81.0% покритие).
Срещата между IR Reykjavik и Leiknir R. завърши при резултат 3:2. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.4 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на IR Reykjavik като домакин беше изчислен от 8 мача със средно 2.75 жълти, 0.13 червени и 2.88 общо картона на мач. В този двубой IR Reykjavik получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.12 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 12.5%, а червен картон в 12.5% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Leiknir R. като гост беше изчислен от 8 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Leiknir R. получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 25%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше IR Reykjavik с хендикап -1. Съхраненото пазарно движение беше 4.87 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 3:2 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.
От 8 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.