Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 26.06.2026 | Fylkir - HK Kopavogur | 0 : 2 |
| 29.08.2025 | HK Kopavogur - Fylkir | 0 : 2 |
| 20.06.2025 | Fylkir - HK Kopavogur | 1 : 2 |
| 06.10.2024 | HK Kopavogur - Fylkir | 2 : 2 |
| 18.08.2024 | HK Kopavogur - Fylkir | 0 : 2 |
| 27.05.2024 | Fylkir - HK Kopavogur | 3 : 1 |
| 16.05.2024 | Fylkir - HK Kopavogur | 3 : 1 |
| 28.09.2023 | HK Kopavogur - Fylkir | 2 : 2 |
| 18.07.2023 | Fylkir - HK Kopavogur | 0 : 0 |
| 29.04.2023 | HK Kopavogur - Fylkir | 1 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Grindavik - HK Kopavogur | 4 - 3 | L |
| 22.08.2026 | HK Kopavogur - Throttur Reykjavik | 3 - 0 | W |
| 17.08.2026 | Afturelding - HK Kopavogur | 2 - 2 | D |
| 13.08.2026 | HK Kopavogur - Leiknir R. | 2 - 1 | W |
| 09.08.2026 | Völsungur - HK Kopavogur | 3 - 2 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Fylkir - Grotta | 3 - 1 | W |
| 22.08.2026 | Fylkir - Grindavik | 6 - 1 | W |
| 17.08.2026 | Throttur Reykjavik - Fylkir | 3 - 1 | L |
| 13.08.2026 | Fylkir - Afturelding | 3 - 3 | D |
| 07.08.2026 | Leiknir R. - Fylkir | 3 - 0 | L |
Предстоящата среща между HK Kopavogur и Fylkir е насрочена за 05.09.2026 14:00 в 1. Deild. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
HK Kopavogur е на позиция 4 с 35 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 1 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 38:29. Записаната форма е LWDWL. Fylkir е на позиция 3 с 40 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 11 победи, 0 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 35:23. Записаната форма е WWLDL.
HK Kopavogur има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDWLLWWWL. Средните стойности са 3 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 100%. Fylkir има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLDLWLDWW. Средните стойности са 2.60 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
В последните 10 директни срещи HK Kopavogur има 2 победи, равенствата са 3, а Fylkir има 5 победи. Средният общ брой голове е 2.60. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 2.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 3.5 гола — 70%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка HK Kopavogur 0 / Fylkir 0 подкрепя HK Kopavogur със средна промяна 2.74 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 5 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на HK Kopavogur като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.14 червени и 2.14 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 71.4%, 28.6%, 14.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 14.3%. Данните за сезона са налични за 17 от 21 завършени мача (81.0% покритие). Дисциплинарният профил на Fylkir като гост е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.13 червени и 2.13 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 25.0%, 25.0% и 12.5% от тези мачове, а червен картон е имало в 12.5%. Данните за сезона са налични за 19 от 21 завършени мача (90.5% покритие).
Срещата между HK Kopavogur и Fylkir завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.6 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на HK Kopavogur като домакин беше изчислен от 7 мача със средно 2 жълти, 0.14 червени и 2.14 общо картона на мач. В този двубой HK Kopavogur получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.86 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 28.6%, 5+ в 0%, а червен картон в 14.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Fylkir като гост беше изчислен от 8 мача със средно 2 жълти, 0.13 червени и 2.13 общо картона на мач. В този двубой Fylkir получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.13 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 25%, 5+ в 12.5%, а червен картон в 12.5% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше HK Kopavogur с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 2.74 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
От 8 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.