Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 26.06.2026 | Afturelding - Njardvik | 2 : 0 |
| 13.05.2026 | Afturelding - Njardvik | 5 : 2 |
| 30.08.2024 | Afturelding - Njardvik | 4 : 1 |
| 30.06.2024 | Njardvik - Afturelding | 2 : 5 |
| 20.08.2023 | Njardvik - Afturelding | 1 : 2 |
| 16.06.2023 | Afturelding - Njardvik | 7 : 2 |
| 03.03.2023 | Njardvik - Afturelding | 4 : 1 |
| 31.08.2019 | Afturelding - Njardvik | 2 : 2 |
| 20.06.2019 | Njardvik - Afturelding | 0 : 2 |
| 11.08.2017 | Afturelding - Njardvik | 1 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Leiknir R. - Njardvik | 2 - 0 | L |
| 22.08.2026 | Njardvik - Völsungur | 4 - 0 | W |
| 17.08.2026 | IR Reykjavik - Njardvik | 3 - 1 | L |
| 13.08.2026 | Grotta - Njardvik | 1 - 4 | W |
| 08.08.2026 | Njardvik - Vestri | 3 - 1 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Afturelding - Vestri | 2 - 0 | W |
| 25.08.2026 | Afturelding - Grotta | 2 - 0 | W |
| 21.08.2026 | Ægir - Afturelding | 0 - 7 | W |
| 17.08.2026 | Afturelding - HK Kopavogur | 2 - 2 | D |
| 13.08.2026 | Fylkir - Afturelding | 3 - 3 | D |
Предстоящата среща между Njardvik и Afturelding е насрочена за 05.09.2026 14:00 в 1. Deild. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Njardvik е на позиция 5 с 35 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 2 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 24:21. Записаната форма е LWLWW. Afturelding е на позиция 1 с 45 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 1 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 44:25. Записаната форма е WWWDD.
Njardvik има 7 победи, 0 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLWWWWLWW. Средните стойности са 2.30 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Afturelding има 6 победи, 3 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWDDWLDWW. Средните стойности са 3.10 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 10 директни срещи Njardvik има 1 победи, равенствата са 2, а Afturelding има 7 победи. Средният общ брой голове е 4.60. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 100%; Над 2.5 гола — 70%; Над 3.5 гола — 70%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Njardvik -0.25 / Afturelding +0.25 подкрепя Njardvik със средна промяна 4.72 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 6 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Njardvik като домакин е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 1.38 жълти, 0.00 червени и 1.38 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 37.5%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 17 от 21 завършени мача (81.0% покритие). Дисциплинарният профил на Afturelding като гост е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 1.25 жълти, 0.13 червени и 1.38 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 25.0%, 12.5%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 12.5%. Данните за сезона са налични за 17 от 21 завършени мача (81.0% покритие).
Срещата между Njardvik и Afturelding завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 4.6 гола, а този двубой завърши с 2. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Njardvik като домакин беше изчислен от 8 мача със средно 1.38 жълти, 0 червени и 1.38 общо картона на мач. В този двубой Njardvik получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.62 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Afturelding като гост беше изчислен от 8 мача със средно 1.25 жълти, 0.13 червени и 1.38 общо картона на мач. В този двубой Afturelding получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.38 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 12.5%, 5+ в 0%, а червен картон в 12.5% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Njardvik с хендикап -0.25. Съхраненото пазарно движение беше 4.72 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е половин загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 9 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.