Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 27.06.2026 | Throttur Reykjavik - Vestri | 1 : 1 |
| 25.03.2025 | Throttur Reykjavik - Vestri | 0 : 1 |
| 09.09.2023 | Vestri - Throttur Reykjavik | 2 : 1 |
| 08.07.2023 | Throttur Reykjavik - Vestri | 1 : 2 |
| 17.07.2021 | Vestri - Throttur Reykjavik | 2 : 1 |
| 15.05.2021 | Throttur Reykjavik - Vestri | 1 : 3 |
| 06.09.2020 | Throttur Reykjavik - Vestri | 2 : 1 |
| 12.07.2020 | Vestri - Throttur Reykjavik | 1 : 0 |
| 13.06.2020 | Throttur Reykjavik - Vestri | 3 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Afturelding - Vestri | 2 - 0 | L |
| 22.08.2026 | Vestri - Leiknir R. | 2 - 0 | W |
| 17.08.2026 | Völsungur - Vestri | 2 - 0 | L |
| 13.08.2026 | Vestri - IR Reykjavik | 1 - 0 | W |
| 08.08.2026 | Njardvik - Vestri | 3 - 1 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Throttur Reykjavik - Ægir | 7 - 2 | W |
| 22.08.2026 | HK Kopavogur - Throttur Reykjavik | 3 - 0 | L |
| 17.08.2026 | Throttur Reykjavik - Fylkir | 3 - 1 | W |
| 13.08.2026 | Grindavik - Throttur Reykjavik | 2 - 1 | L |
| 08.08.2026 | Grotta - Throttur Reykjavik | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между Vestri и Throttur Reykjavik е насрочена за 05.09.2026 14:00 в 1. Deild. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Vestri е на позиция 8 с 27 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 3 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 26:34. Записаната форма е LWLWL. Throttur Reykjavik е на позиция 2 с 40 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 3 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 36:16. Записаната форма е WLWLD.
Vestri има 2 победи, 1 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLWLLDLLL. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 2.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Throttur Reykjavik има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWLDWWWDL. Средните стойности са 2.30 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 9 директни срещи Vestri има 6 победи, равенствата са 1, а Throttur Reykjavik има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.67. Двата отбора са отбелязали в 77.8% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 66.7%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Vestri -0.75 / Throttur Reykjavik +0.75 подкрепя Vestri със средна промяна 16.24 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 13 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Corners Over Under — Over 8.5 (коефициент 1.21, оценка 89/100, успеваемост на коефициентната група 88.89% при 9 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Vestri като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.14 жълти, 0.00 червени и 2.14 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 85.7%, 28.6%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 18 от 21 завършени мача (85.7% покритие). Дисциплинарният профил на Throttur Reykjavik като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.56 жълти, 0.33 червени и 2.89 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 77.8%, 44.4%, 33.3% и 22.2% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 17 от 21 завършени мача (81.0% покритие).
Срещата между Vestri и Throttur Reykjavik завърши при резултат 0:2. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 9 директни срещи показва средно 2.67 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 77.8%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Vestri като домакин беше изчислен от 7 мача със средно 2.14 жълти, 0 червени и 2.14 общо картона на мач. В този двубой Vestri получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.86 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 28.6%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Throttur Reykjavik като гост беше изчислен от 9 мача със средно 2.56 жълти, 0.33 червени и 2.89 общо картона на мач. В този двубой Throttur Reykjavik получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.11 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 44.4%, 5+ в 22.2%, а червен картон в 33.3% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Vestri с хендикап -0.75. Съхраненото пазарно движение беше 16.24 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:2 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 8 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.