Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 05.09.2026 | Tukums - Ogre United | 0 : 1 |
| 26.06.2026 | Ogre United - Tukums | 3 : 2 |
| 07.05.2026 | Tukums - Ogre United | 6 : 1 |
| 15.03.2026 | Ogre United - Tukums | 1 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Tukums - FS Jelgava | 1 - 4 | L |
| 21.08.2026 | Auda - Tukums | 3 - 0 | L |
| 08.08.2026 | BFC Daugavpils - Tukums | 2 - 0 | L |
| 02.08.2026 | Tukums - FK Liepaja | 2 - 1 | W |
| 27.07.2026 | Tukums - Rīgas FS | 0 - 1 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Ogre United - Rīgas FS | 0 - 3 | L |
| 22.08.2026 | Ogre United - FS Jelgava | 2 - 3 | L |
| 14.08.2026 | BFC Daugavpils - Ogre United | 3 - 1 | L |
| 09.08.2026 | Riga - Ogre United | 4 - 1 | L |
| 03.08.2026 | Auda - Ogre United | - |
Предстоящата среща между Tukums и Ogre United е насрочена за 05.09.2026 12:00 в Virsliga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Tukums е на позиция 9 с 20 точки след 25 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 8 равенства и 13 загуби. Головата разлика е 40:49. Записаната форма е LLLWL. Ogre United е на позиция 10 с 14 точки след 24 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 5 равенства и 16 загуби. Головата разлика е 23:61. Записаната форма е LLLDL.
Tukums има 1 победи, 0 равенства и 9 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLWLLLLLL. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 2.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Ogre United има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLDLWWLW. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 2.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.
В последните 3 директни срещи Tukums има 1 победи, равенствата са 1, а Ogre United има 1 победи. Средният общ брой голове е 4.67. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 66.7%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Tukums 0 / Ogre United 0 подкрепя Ogre United със средна промяна 2.58 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 9 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Tukums като домакин е изчислен от 13 мача. Средно отборът получава 2.08 жълти, 0.08 червени и 2.15 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 76.9%, 38.5%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 7.7%. Данните за сезона са налични за 27 от 28 завършени мача (96.4% покритие). Дисциплинарният профил на Ogre United като гост е изчислен от 12 мача. Средно отборът получава 2.42 жълти, 0.00 червени и 2.42 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 58.3%, 33.3%, 33.3% и 16.7% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 24 от 27 завършени мача (88.9% покритие).
Срещата между Tukums и Ogre United завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 3 директни срещи е 4.67 гола, а този двубой завърши с 3. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Tukums като домакин беше изчислен от 13 мача със средно 2.08 жълти, 0.08 червени и 2.15 общо картона на мач. В този двубой Tukums получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 1.85 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 38.5%, 5+ в 0%, а червен картон в 7.7% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Ogre United като гост беше изчислен от 12 мача със средно 2.42 жълти, 0 червени и 2.42 общо картона на мач. В този двубой Ogre United получи 5 жълти и 0 червени картона, или 5 общо. Това е с 2.58 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 16.7%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Ogre United с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 2.58 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.