Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 29.07.2026 | Dinamo Samarqand - Kokand-1912 | 3 : 2 |
| 21.11.2025 | Dinamo Samarqand - Kokand-1912 | 0 : 0 |
| 27.06.2025 | Kokand-1912 - Dinamo Samarqand | 2 : 3 |
| 12.11.2022 | Dinamo Samarqand - Kokand-1912 | 2 : 0 |
| 28.06.2022 | Kokand-1912 - Dinamo Samarqand | 1 : 1 |
| 10.08.2019 | Dinamo Samarqand - Kokand-1912 | 0 : 1 |
| 15.06.2019 | Kokand-1912 - Dinamo Samarqand | 2 : 2 |
| 07.09.2017 | Dinamo Samarqand - Kokand-1912 | 0 : 0 |
| 07.04.2017 | Kokand-1912 - Dinamo Samarqand | 2 : 1 |
| 02.08.2015 | Kokand-1912 - Dinamo Samarqand | 3 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 24.08.2026 | Kokand-1912 - Buxoro | 1 - 1 | D |
| 20.08.2026 | Bunyodkor - Kokand-1912 | 0 - 1 | W |
| 15.08.2026 | Kokand-1912 - Lokomotiv | 2 - 1 | W |
| 08.08.2026 | Nasaf - Kokand-1912 | 0 - 0 | D |
| 03.08.2026 | Kokand-1912 - Surkhon | 0 - 1 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 25.08.2026 | Dinamo Samarqand - Pakhtakor | 1 - 1 | D |
| 19.08.2026 | Olmaliq - Dinamo Samarqand | 0 - 1 | W |
| 14.08.2026 | Dinamo Samarqand - Xorazm | 2 - 2 | D |
| 07.08.2026 | Lokomotiv - Dinamo Samarqand | 2 - 1 | L |
| 03.08.2026 | Dinamo Samarqand - Neftchi | 0 - 0 | D |
Предстоящата среща между Kokand-1912 и Dinamo Samarqand е насрочена за 05.09.2026 13:00 в Super League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Kokand-1912 е на позиция 14 с 19 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 5 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 13:24. Записаната форма е DWWDL. Dinamo Samarqand е на позиция 8 с 26 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 3 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 25:27. Записаната форма е DWDLD.
Kokand-1912 има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWDLLLLWL. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Dinamo Samarqand има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWDLDWWWWL. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 10 директни срещи Kokand-1912 има 3 победи, равенствата са 4, а Dinamo Samarqand има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.60. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Под 2.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 1.5 гола — 50%; Над 0.5 гола първо полувреме — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Kokand-1912 0 / Dinamo Samarqand 0 подкрепя Kokand-1912 със средна промяна 2.45 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 10 съхранени наблюдения. Текущото потвърдено reversal събитие е в същата посока. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.82).
Дисциплинарният профил на Kokand-1912 като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 7 от 19 завършени мача (36.8% покритие). Дисциплинарният профил на Dinamo Samarqand като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.67 жълти, 0.67 червени и 3.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 66.7%, 33.3% и 33.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 66.7%. Данните за сезона са налични за 7 от 19 завършени мача (36.8% покритие).
Срещата между Kokand-1912 и Dinamo Samarqand завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.6 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Kokand-1912 като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Kokand-1912 получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 2 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Dinamo Samarqand като гост беше изчислен от 3 мача със средно 2.67 жълти, 0.67 червени и 3.33 общо картона на мач. В този двубой Dinamo Samarqand получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1.33 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 33.3%, а червен картон в 66.7% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Kokand-1912 с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 2.45 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.82. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.
От 8 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.