📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W W W W W
1
🏟
✔ Краен резултат
1
W W L W L
0
Жълти картони
2
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

7
0
3
🟢 Navbahor 🟡 Равенства Lokomotiv 🔴
Дата Мач Резултат
20.09.2024 Lokomotiv - Navbahor 0 : 1
05.05.2024 Navbahor - Lokomotiv 4 : 0
03.11.2022 Lokomotiv - Navbahor 0 : 2
27.05.2022 Navbahor - Lokomotiv 2 : 0
15.08.2021 Navbahor - Lokomotiv 1 : 0
14.03.2021 Lokomotiv - Navbahor 1 : 2
15.09.2020 Lokomotiv - Navbahor 1 : 0
06.03.2020 Navbahor - Lokomotiv 2 : 0
27.11.2019 Navbahor - Lokomotiv 0 : 1
30.03.2019 Lokomotiv - Navbahor 1 : 0

🗓 Последни мачове: Navbahor

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Navbahor - Nasaf 1 - 0 W
26.08.2026 Mash'al - Navbahor 0 - 2 W
21.08.2026 Navbahor - Nasaf 1 - 0 W
14.08.2026 Navbahor - Bunyodkor 4 - 3 W
07.08.2026 Surkhon - Navbahor 0 - 1 W

📆 Последни мачове: Lokomotiv

Дата Мач Резултат Изх.
26.08.2026 Lokomotiv - Bunyodkor 4 - 1 W
20.08.2026 Xorazm - Lokomotiv 1 - 3 W
15.08.2026 Kokand-1912 - Lokomotiv 2 - 1 L
07.08.2026 Lokomotiv - Dinamo Samarqand 2 - 1 W
01.08.2026 Buxoro - Lokomotiv 2 - 1 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Navbahor и Lokomotiv е насрочена за 04.09.2026 14:00 в Super League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Navbahor е на позиция 3 с 37 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 4 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 24:14. Записаната форма е WWWWW. Lokomotiv е на позиция 5 с 31 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 4 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 24:22. Записаната форма е WWLWL.

Последни резултати

Navbahor има 6 победи, 3 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWWWDDLD. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Lokomotiv има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLWLWDDWL. Средните стойности са 2 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Navbahor има 7 победи, равенствата са 0, а Lokomotiv има 3 победи. Средният общ брой голове е 1.80. Двата отбора са отбелязали в 10% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 1.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 70%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Navbahor като домакин е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.25 червени и 1.75 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 75.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 25.0%. Данните за сезона са налични за 9 от 19 завършени мача (47.4% покритие). Дисциплинарният профил на Lokomotiv като гост е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.25 червени и 2.75 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 25.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 25.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 19 завършени мача (31.6% покритие).

Генериран: 2026-09-03 16:00:05 · Заключен: 2026-09-04 15:40:08

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Navbahor и Lokomotiv завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 1.8 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 90%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Navbahor като домакин беше изчислен от 4 мача със средно 1.5 жълти, 0.25 червени и 1.75 общо картона на мач. В този двубой Navbahor получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 1.75 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 25% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Lokomotiv като гост беше изчислен от 4 мача със средно 2.5 жълти, 0.25 червени и 2.75 общо картона на мач. В този двубой Lokomotiv получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.75 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 25% от мачовете.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-04 18:21:18
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.