📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D L L W L
1
🏟
✔ Краен резултат
0
L L D W L
0
Жълти картони
2
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

4
0
1
🟢 Olmaliq 🟡 Равенства Xorazm 🔴
Дата Мач Резултат
06.03.2026 Xorazm - Olmaliq 1 : 0
23.08.2025 Olmaliq - Xorazm 3 : 1
13.04.2025 Xorazm - Olmaliq 0 : 1
03.09.2023 Olmaliq - Xorazm 4 : 2
13.04.2022 Xorazm - Olmaliq 0 : 3

🗓 Последни мачове: Olmaliq

Дата Мач Резултат Изх.
25.08.2026 Surkhon - Olmaliq 0 - 0 D
19.08.2026 Olmaliq - Dinamo Samarqand 0 - 1 L
13.08.2026 Buxoro - Olmaliq 2 - 0 L
08.08.2026 Bunyodkor - Olmaliq 2 - 3 W
03.08.2026 Olmaliq - Nasaf 1 - 2 L

📆 Последни мачове: Xorazm

Дата Мач Резултат Изх.
25.08.2026 Andijan - Xorazm 1 - 0 L
20.08.2026 Xorazm - Lokomotiv 1 - 3 L
14.08.2026 Dinamo Samarqand - Xorazm 2 - 2 D
07.08.2026 Xorazm - Mash'al 2 - 0 W
02.08.2026 Navbahor - Xorazm 5 - 1 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Olmaliq и Xorazm е насрочена за 03.09.2026 14:00 в Super League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Olmaliq е на позиция 6 с 29 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 4 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 24:20. Записаната форма е DLLWL. Xorazm е на позиция 12 с 20 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 4 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 14:22. Записаната форма е LLDWL.

Последни резултати

Olmaliq има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLWLWWWDW. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Xorazm има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDWLWLLLD. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 5 директни срещи Olmaliq има 4 победи, равенствата са 0, а Xorazm има 1 победи. Средният общ брой голове е 3. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Olmaliq като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 1.67 жълти, 0.33 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 33.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 9 от 19 завършени мача (47.4% покритие). Дисциплинарният профил на Xorazm като гост е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.25 червени и 2.75 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 75.0%, 50.0%, 25.0% и 25.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 25.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 19 завършени мача (31.6% покритие).

Генериран: 2026-09-02 19:02:20 · Заключен: 2026-09-03 15:40:06

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Olmaliq и Xorazm завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 5 директни срещи е 3 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Olmaliq като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 1.67 жълти, 0.33 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Olmaliq получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 2 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 33.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Xorazm като гост беше изчислен от 4 мача със средно 2.5 жълти, 0.25 червени и 2.75 общо картона на мач. В този двубой Xorazm получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.75 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 25%, а червен картон в 25% от мачовете.

Обобщение

От 7 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-03 18:22:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.