Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 05.07.2026 | Pacific FC - HFX Wanderers FC | 1 : 2 |
| 26.06.2026 | HFX Wanderers FC - Pacific FC | 5 : 2 |
| 18.04.2026 | HFX Wanderers FC - Pacific FC | 2 : 2 |
| 20.09.2025 | HFX Wanderers FC - Pacific FC | 3 : 0 |
| 16.08.2025 | Pacific FC - HFX Wanderers FC | 2 : 2 |
| 12.07.2025 | Pacific FC - HFX Wanderers FC | 3 : 2 |
| 19.04.2025 | HFX Wanderers FC - Pacific FC | 3 : 1 |
| 18.09.2024 | HFX Wanderers FC - Pacific FC | 2 : 2 |
| 08.09.2024 | Pacific FC - HFX Wanderers FC | 3 : 0 |
| 08.06.2024 | HFX Wanderers FC - Pacific FC | 0 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Pacific FC - HFX Wanderers FC | 4 - 3 | W |
| 22.08.2026 | Forge - Pacific FC | 2 - 0 | L |
| 15.08.2026 | Vancouver FC - Pacific FC | 1 - 1 | D |
| 08.08.2026 | Pacific FC - York United | 1 - 1 | D |
| 01.08.2026 | Pacific FC - Supra du Quebec | 1 - 2 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Pacific FC - HFX Wanderers FC | 4 - 3 | L |
| 22.08.2026 | HFX Wanderers FC - Vancouver FC | 1 - 0 | W |
| 16.08.2026 | York United - HFX Wanderers FC | 4 - 3 | L |
| 08.08.2026 | Atlético Ottawa - HFX Wanderers FC | 2 - 1 | L |
| 02.08.2026 | HFX Wanderers FC - Forge | 0 - 0 | D |
Предстоящата среща между Pacific FC и HFX Wanderers FC е насрочена за 30.08.2026 22:00 в Canadian Premier League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Pacific FC е на позиция 8 с 5 точки след 14 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 3 равенства и 11 загуби. Головата разлика е 16:32. Записаната форма е LDDLL. HFX Wanderers FC е на позиция 5 с 20 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 5 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 20:24. Записаната форма е WLLDL.
Pacific FC има 0 победи, 4 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDDLLLLLDD. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. HFX Wanderers FC има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLDLDWLWL. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 10 директни срещи Pacific FC има 2 победи, равенствата са 4, а HFX Wanderers FC има 4 победи. Средният общ брой голове е 3.70. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.30; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Pacific FC -0.25 / HFX Wanderers FC +0.25 подкрепя Pacific FC със средна промяна 2.03 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 6 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Pacific FC като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.57 червени и 2.57 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 85.7%, 42.9%, 28.6% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 42.9%. Данните за сезона са налични за 13 от 15 завършени мача (86.7% покритие). Дисциплинарният профил на HFX Wanderers FC като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.29 жълти, 0.00 червени и 2.29 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 85.7%, 71.4%, 42.9%, 28.6% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 15 от 18 завършени мача (83.3% покритие).
Срещата между Pacific FC и HFX Wanderers FC завърши при резултат 4:3. В двубоя бяха отбелязани общо 7 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.7 гола, а този двубой завърши с 7. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 90%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Pacific FC като домакин беше изчислен от 7 мача със средно 2 жълти, 0.57 червени и 2.57 общо картона на мач. В този двубой Pacific FC получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.57 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 42.9%, 5+ в 0%, а червен картон в 42.9% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на HFX Wanderers FC като гост беше изчислен от 7 мача със средно 2.29 жълти, 0 червени и 2.29 общо картона на мач. В този двубой HFX Wanderers FC получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.29 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 42.9%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Pacific FC с хендикап -0.25. Съхраненото пазарно движение беше 2.03 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 4:3 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
От 9 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.