Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 26.07.2026 | York United - Forge | 1 : 3 |
| 07.06.2026 | York United - Forge | 1 : 4 |
| 18.10.2025 | Forge - York United | 3 : 0 |
| 09.08.2025 | York United - Forge | 1 : 2 |
| 29.06.2025 | Forge - York United | 2 : 2 |
| 27.04.2025 | York United - Forge | 2 : 2 |
| 28.09.2024 | Forge - York United | 2 : 0 |
| 24.08.2024 | York United - Forge | 0 : 0 |
| 01.06.2024 | Forge - York United | 3 : 0 |
| 01.05.2024 | Forge - York United | 3 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Forge - York United | 1 - 1 | D |
| 01.09.2026 | Supra du Quebec - Forge | 1 - 1 | D |
| 28.08.2026 | Supra du Quebec - Forge | 1 - 0 | L |
| 22.08.2026 | Forge - Pacific FC | 2 - 0 | W |
| 19.08.2026 | Forge - Supra du Quebec | 3 - 2 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Forge - York United | 1 - 1 | D |
| 28.08.2026 | Atlético Ottawa - York United | 2 - 1 | L |
| 23.08.2026 | York United - Supra du Quebec | 1 - 1 | D |
| 16.08.2026 | York United - HFX Wanderers FC | 4 - 3 | W |
| 08.08.2026 | Pacific FC - York United | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между Forge и York United е насрочена за 05.09.2026 23:00 в Canadian Premier League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Forge е на позиция 1 с 41 точки след 14 мача. Сезонният баланс е 11 победи, 2 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 23:8. Записаната форма е WWLLD. York United е на позиция 7 с 18 точки след 13 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 4 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 15:30. Записаната форма е DWDLL.
Forge има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLWWLLDWWD. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. York United има 1 победи, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDWDLLDLLL. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 2.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 10 директни срещи Forge има 7 победи, равенствата са 3, а York United има 0 победи. Средният общ брой голове е 3.20. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 2.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.60; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Forge с увереност 72%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 72.00%, 18.00% и 10.00%. Разликата в моделния momentum е 62.00 пункта в полза на Forge. Оценката за качество на входните данни е 94/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.25 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -10.00%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Има текущ потвърден reversal сигнал за Home -1.75. Той е пазарен индикатор, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Forge като домакин е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 12.5%, 12.5% и 12.5% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 16 от 18 завършени мача (88.9% покритие). Дисциплинарният профил на York United като гост е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 3.25 жълти, 0.13 червени и 3.38 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 62.5%, 50.0% и 12.5% от тези мачове, а червен картон е имало в 12.5%. Данните за сезона са налични за 14 от 17 завършени мача (82.4% покритие).
Срещата между Forge и York United завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 8 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.2 гола, а този двубой завърши с 2. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.6. В мача бяха отчетени общо 8 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Forge като домакин беше изчислен от 8 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Forge получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 12.5%, 5+ в 12.5%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на York United като гост беше изчислен от 8 мача със средно 3.25 жълти, 0.13 червени и 3.38 общо картона на мач. В този двубой York United получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1.38 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 62.5%, 5+ в 12.5%, а червен картон в 12.5% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Forge с хендикап -1.75. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 13 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.