📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
5
🏟
✔ Краен резултат
1

🔁 Директни срещи

7
2
1
🟢 CSKA Moskva U19 🟡 Равенства Nizhny Novgorod U19 🔴
Дата Мач Резултат
24.04.2026 Nizhny Novgorod U19 - CSKA Moskva U19 0 : 5
03.10.2025 CSKA Moskva U19 - Nizhny Novgorod U19 1 : 0
16.05.2025 Nizhny Novgorod U19 - CSKA Moskva U19 1 : 1
21.06.2024 Nizhny Novgorod U19 - CSKA Moskva U19 0 : 2
15.03.2024 CSKA Moskva U19 - Nizhny Novgorod U19 8 : 1
03.11.2023 CSKA Moskva U19 - Nizhny Novgorod U19 2 : 0
28.10.2022 CSKA Moskva U19 - Nizhny Novgorod U19 4 : 2
19.08.2022 Nizhny Novgorod U19 - CSKA Moskva U19 3 : 3
01.10.2021 CSKA Moskva U19 - Nizhny Novgorod U19 0 : 1
20.08.2021 Nizhny Novgorod U19 - CSKA Moskva U19 0 : 3

🗓 Последни мачове: CSKA Moskva U19

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 Almaz Antey U19 - CSKA Moskva U19 4 - 2 L
21.08.2026 CSKA Moskva U19 - Lokomotiv Moskva U19 3 - 2 W
14.08.2026 Spartak Moskva U19 - CSKA Moskva U19 0 - 2 W
07.08.2026 CSKA Moskva U19 - Dynamo Makhachkala U19 4 - 0 W
31.07.2026 CSKA Moskva U19 - Rubin Kazan U20 3 - 1 W

📆 Последни мачове: Nizhny Novgorod U19

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 Nizhny Novgorod U19 - Fakel U19 0 - 0 D
21.08.2026 Dinamo Moskva U19 - Nizhny Novgorod U19 3 - 0 L
14.08.2026 Nizhny Novgorod U19 - Akademiya Konoplev U20 0 - 2 L
07.08.2026 Almaz Antey U19 - Nizhny Novgorod U19 3 - 4 W
31.07.2026 Lokomotiv Moskva U19 - Nizhny Novgorod U19 4 - 0 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между CSKA Moskva U19 и Nizhny Novgorod U19 е насрочена за 04.09.2026 12:00 в Youth Championship. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

CSKA Moskva U19 е на позиция 1 с 47 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 13 победи, 2 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 55:23. Записаната форма е LWWWW. Nizhny Novgorod U19 е на позиция 15 с 15 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 3 равенства и 11 загуби. Головата разлика е 23:49. Записаната форма е LLWLL.

Последни резултати

CSKA Moskva U19 има 7 победи, 0 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWWWWLWLW. Средните стойности са 2.60 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Nizhny Novgorod U19 има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLWLLLWWL. Средните стойности са 1 отбелязани и 2.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи CSKA Moskva U19 има 7 победи, равенствата са 2, а Nizhny Novgorod U19 има 1 победи. Средният общ брой голове е 3.70. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 100%; Над 2.5 гола — 80%; Над 3.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Генериран: 2026-09-03 14:00:04 · Заключен: 2026-09-04 13:40:08

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между CSKA Moskva U19 и Nizhny Novgorod U19 завърши при резултат 5:1. В двубоя бяха отбелязани общо 6 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.7 гола, а този двубой завърши с 6. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-04 15:54:10
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.