Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 25.07.2025 | Fakel U19 - Dinamo Moskva U19 | 3 : 4 |
| 07.03.2025 | Dinamo Moskva U19 - Fakel U19 | 1 : 0 |
| 28.06.2024 | Fakel U19 - Dinamo Moskva U19 | 0 : 2 |
| 29.03.2024 | Dinamo Moskva U19 - Fakel U19 | 0 : 0 |
| 04.08.2023 | Dinamo Moskva U19 - Fakel U19 | 0 : 0 |
| 30.09.2022 | Fakel U19 - Dinamo Moskva U19 | 4 : 1 |
| 26.07.2022 | Dinamo Moskva U19 - Fakel U19 | 1 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Nizhny Novgorod U19 - Fakel U19 | 0 - 0 | D |
| 21.08.2026 | Fakel U19 - Almaz Antey U19 | 2 - 2 | D |
| 14.08.2026 | Fakel U19 - Lokomotiv Moskva U19 | 0 - 1 | L |
| 07.08.2026 | Fakel U19 - Spartak Moskva U19 | 1 - 1 | D |
| 31.07.2026 | Fakel U19 - Dynamo Makhachkala U19 | 1 - 1 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Dinamo Moskva U19 - Akademiya Konoplev U20 | 1 - 2 | L |
| 21.08.2026 | Dinamo Moskva U19 - Nizhny Novgorod U19 | 3 - 0 | W |
| 14.08.2026 | Almaz Antey U19 - Dinamo Moskva U19 | 4 - 3 | L |
| 07.08.2026 | Dinamo Moskva U19 - Lokomotiv Moskva U19 | 1 - 2 | L |
| 31.07.2026 | Spartak Moskva U19 - Dinamo Moskva U19 | 3 - 0 | L |
Предстоящата среща между Fakel U19 и Dinamo Moskva U19 е насрочена за 04.09.2026 12:00 в Youth Championship. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Fakel U19 е на позиция 16 с 12 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 2 равенства и 13 загуби. Головата разлика е 22:38. Записаната форма е DLDDL. Dinamo Moskva U19 е на позиция 9 с 26 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 2 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 26:32. Записаната форма е WLLLW.
Fakel U19 има 1 победи, 4 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDLDDLLWLL. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Dinamo Moskva U19 има 4 победи, 0 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLLLWWWLL. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.
В последните 7 директни срещи Fakel U19 има 1 победи, равенствата са 2, а Dinamo Moskva U19 има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.29. Двата отбора са отбелязали в 28.6% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 28.6%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 2.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Дисциплинарният профил на Fakel U19 като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 1.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 1 от 21 завършени мача (4.8% покритие). Дисциплинарният профил на Dinamo Moskva U19 като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 1.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 1 от 21 завършени мача (4.8% покритие).
Срещата между Fakel U19 и Dinamo Moskva U19 завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 7 директни срещи е 2.29 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 71.4%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 71.4%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
От 9 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.