Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 24.04.2026 | Spartak Moskva U19 - Rostov U19 | 3 : 0 |
| 03.10.2025 | Rostov U19 - Spartak Moskva U19 | 1 : 1 |
| 16.05.2025 | Spartak Moskva U19 - Rostov U19 | 1 : 3 |
| 18.10.2024 | Spartak Moskva U19 - Rostov U19 | 1 : 4 |
| 30.08.2024 | Rostov U19 - Spartak Moskva U19 | 1 : 0 |
| 01.12.2023 | Spartak Moskva U19 - Rostov U19 | 3 : 1 |
| 05.05.2023 | Spartak Moskva U19 - Rostov U19 | 1 : 2 |
| 10.03.2023 | Rostov U19 - Spartak Moskva U19 | 2 : 0 |
| 06.05.2022 | Spartak Moskva U19 - Rostov U19 | 1 : 1 |
| 01.04.2022 | Rostov U19 - Spartak Moskva U19 | 0 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Dynamo Makhachkala U19 - Rostov U19 | 2 - 1 | L |
| 21.08.2026 | Rostov U19 - Rubin Kazan U20 | 4 - 0 | W |
| 14.08.2026 | Ural U20 - Rostov U19 | 0 - 1 | W |
| 07.08.2026 | Rostov U19 - Zenit U19 | 2 - 1 | W |
| 31.07.2026 | Krasnodar U19 - Rostov U19 | 2 - 1 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Spartak Moskva U19 - Rodina Moscow U19 | 3 - 1 | W |
| 21.08.2026 | Chertanovo U20 - Spartak Moskva U19 | 1 - 0 | L |
| 14.08.2026 | Spartak Moskva U19 - CSKA Moskva U19 | 0 - 2 | L |
| 07.08.2026 | Fakel U19 - Spartak Moskva U19 | 1 - 1 | D |
| 31.07.2026 | Spartak Moskva U19 - Dinamo Moskva U19 | 3 - 0 | W |
Предстоящата среща между Rostov U19 и Spartak Moskva U19 е насрочена за 04.09.2026 14:00 в Youth Championship. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Rostov U19 е на позиция 7 с 30 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 3 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 29:37. Записаната форма е LWWWL. Spartak Moskva U19 е на позиция 8 с 29 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 8 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 33:34. Записаната форма е WLLDW.
Rostov U19 има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWWLLDLWW. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%. Spartak Moskva U19 има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLDWWLDLD. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 10 директни срещи Rostov U19 има 5 победи, равенствата са 2, а Spartak Moskva U19 има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.70. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Дисциплинарният профил на Rostov U19 като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 0.50 жълти, 1.00 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 21 завършени мача (19.0% покритие).
Срещата между Rostov U19 и Spartak Moskva U19 завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.7 гола, а този двубой завърши с 0. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Rostov U19 като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 0.5 жълти, 1 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой Rostov U19 получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 1.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 100% от мачовете.
От 7 проверими предварителни индикатора 2 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.