Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 24.04.2026 | Dynamo Makhachkala U19 - Krasnodar U19 | 4 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Rubin Kazan U20 - Krasnodar U19 | - | |
| 21.08.2026 | Krasnodar U19 - Ural U20 | 4 - 0 | W |
| 14.08.2026 | Zenit U19 - Krasnodar U19 | 4 - 1 | L |
| 07.08.2026 | Akademiya Konoplev U20 - Krasnodar U19 | 1 - 3 | W |
| 31.07.2026 | Krasnodar U19 - Rostov U19 | 2 - 1 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Dynamo Makhachkala U19 - Rostov U19 | 2 - 1 | W |
| 21.08.2026 | Rodina Moscow U19 - Dynamo Makhachkala U19 | 8 - 0 | L |
| 14.08.2026 | Dynamo Makhachkala U19 - Chertanovo U20 | 2 - 1 | W |
| 07.08.2026 | CSKA Moskva U19 - Dynamo Makhachkala U19 | 4 - 0 | L |
| 31.07.2026 | Fakel U19 - Dynamo Makhachkala U19 | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между Krasnodar U19 и Dynamo Makhachkala U19 е насрочена за 04.09.2026 14:00 в Youth Championship. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Krasnodar U19 е на позиция 2 с 46 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 14 победи, 1 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 59:28. Записаната форма е WLWWL. Dynamo Makhachkala U19 е на позиция 13 с 18 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 3 равенства и 12 загуби. Головата разлика е 24:42. Записаната форма е WLWLD.
Krasnodar U19 има 8 победи, 0 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWWLWWWWW. Средните стойности са 3.10 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%. Dynamo Makhachkala U19 има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWLDLLLLD. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 2.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 1 директни срещи Krasnodar U19 има 0 победи, равенствата са 0, а Dynamo Makhachkala U19 има 1 победи. Средният общ брой голове е 5. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 2.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Дисциплинарният профил на Dynamo Makhachkala U19 като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 1.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 1 от 21 завършени мача (4.8% покритие).
Срещата между Krasnodar U19 и Dynamo Makhachkala U19 завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Dynamo Makhachkala U19 като гост беше изчислен от 1 мача със средно 0 жълти, 1 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Dynamo Makhachkala U19 получи 0 жълти и 1 червени картона, или 1 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 100% от мачовете.
От 6 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.