📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L W D L L
2
🏟 Estadio George Capwell , Guayaquil
✔ Краен резултат
1
Владение на топката
45%
55%
0
Очаквани голове (xG)
0
3
Общо удари
4
1
Точни удари
2
1
Неточни удари
2
3
Корнери
2
2
Жълти картони
1
0
Червени картони
0
0
Засади
0
1
Удари в наказателното поле
1
2
Удари извън наказателното поле
3
1
Блокирани удари
0
1
Спасявания
0
7
Нарушения
3
72%
Точност на пасовете
81%
64
Точни пасове
91
89
Общо пасове
113
0
Предотвратени голове
0

🔁 Директни срещи

0
1
1
🟢 Emelec 🟡 Равенства Leones del Norte 🔴
Дата Мач Резултат
03.05.2026 Leones del Norte - Emelec 2 : 0
08.10.2025 Leones del Norte - Emelec 0 : 0

🗓 Последни мачове: Emelec

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Emelec - Leones del Norte 2 - 1 W
24.08.2026 LDU de Quito - Emelec 2 - 0 L
17.08.2026 Emelec - Tecnico Universitario 2 - 1 W
10.08.2026 Guayaquil City FC - Emelec 0 - 0 D
02.08.2026 Emelec - Aucas 0 - 2 L

📆 Последни мачове: Leones del Norte

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Emelec - Leones del Norte 2 - 1 L
22.08.2026 Leones del Norte - Independiente del Valle 2 - 3 L
15.08.2026 Manta FC - Leones del Norte 0 - 2 W
08.08.2026 Aucas - Leones del Norte 3 - 0 L
03.08.2026 Leones del Norte - Barcelona SC 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Emelec и Leones del Norte е насрочена за 30.08.2026 23:00 в Liga Pro. Посоченият стадион е Estadio George Capwell, Guayaquil. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Emelec е на позиция 13 с 29 точки след 23 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 7 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 19:28. Записаната форма е LWDLL. Leones del Norte е на позиция 7 с 35 точки след 23 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 8 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 24:22. Записаната форма е LWLDW.

Последни резултати

Emelec има 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDLLDLWDD. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Leones del Norte има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLDLWDWDW. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Директни срещи

В последните 2 директни срещи Emelec има 0 победи, равенствата са 1, а Leones del Norte има 1 победи. Средният общ брой голове е 1. Двата отбора са отбелязали в 0% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 0%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Под 3.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 50%; Под 2.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.80; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като Emelec или равенство (1X) с увереност 80%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 51.51%, 28.97% и 19.52%. Разликата в моделния momentum е 31.99 пункта в полза на Emelec. Оценката за качество на входните данни е 99/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.18 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -5.03%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Emelec -0.25 / Leones del Norte +0.25 подкрепя Emelec със средна промяна 2.70 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 12 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Emelec като домакин е изчислен от 12 мача. Средно отборът получава 2.42 жълти, 0.25 червени и 2.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 91.7%, 66.7%, 41.7%, 33.3% и 25.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 25.0%. Данните за сезона са налични за 23 от 24 завършени мача (95.8% покритие). Дисциплинарният профил на Leones del Norte като гост е изчислен от 13 мача. Средно отборът получава 2.38 жълти, 0.08 червени и 2.46 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 92.3%, 76.9%, 30.8%, 30.8% и 7.7% от тези мачове, а червен картон е имало в 7.7%. Данните за сезона са налични за 26 от 26 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-08-30 19:05:03 · Заключен: 2026-08-31 00:40:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Emelec и Leones del Norte завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 5 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.8. В мача бяха отчетени общо 5 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Emelec като домакин беше изчислен от 12 мача със средно 2.42 жълти, 0.25 червени и 2.67 общо картона на мач. В този двубой Emelec получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.67 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 41.7%, 5+ в 25%, а червен картон в 25% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Leones del Norte като гост беше изчислен от 13 мача със средно 2.38 жълти, 0.08 червени и 2.46 общо картона на мач. В този двубой Leones del Norte получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.46 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 30.8%, 5+ в 7.7%, а червен картон в 7.7% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Emelec с хендикап -0.25. Съхраненото пазарно движение беше 2.7 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 10 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-31 03:31:17
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.