📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W D L D L
2
🏟 Estadio Monumental Banco Pichincha , Guayaquil
✔ Краен резултат
1
Владение на топката
59%
41%
13
Общо удари
9
5
Точни удари
4
6
Неточни удари
2
5
Корнери
3
3
Жълти картони
1
1
Червени картони
1
1
Засади
1
8
Удари в наказателното поле
5
5
Удари извън наказателното поле
4
2
Блокирани удари
3
3
Спасявания
4
10
Нарушения
8
391
Точни пасове
246
444
Общо пасове
310
7
Free Kicks
9

🔁 Директни срещи

2
2
6
🟢 Barcelona SC 🟡 Равенства Independiente del Valle 🔴
Дата Мач Резултат
10.05.2026 Independiente del Valle - Barcelona SC 1 : 0
21.12.2025 Independiente del Valle - Barcelona SC 1 : 0
05.10.2025 Barcelona SC - Independiente del Valle 0 : 3
06.07.2025 Independiente del Valle - Barcelona SC 1 : 1
28.05.2025 Independiente del Valle - Barcelona SC 2 : 1
02.04.2025 Barcelona SC - Independiente del Valle 1 : 0
09.03.2025 Barcelona SC - Independiente del Valle 0 : 4
10.08.2024 Barcelona SC - Independiente del Valle 3 : 2
09.03.2024 Independiente del Valle - Barcelona SC 3 : 1
19.08.2023 Barcelona SC - Independiente del Valle 1 : 1

🗓 Последни мачове: Barcelona SC

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Manta FC - Barcelona SC 2 - 0 L
26.08.2026 Barcelona SC - Delfin SC -
23.08.2026 Barcelona SC - Orense SC 3 - 0 W
16.08.2026 Mushuc Runa SC - Barcelona SC 0 - 0 D
09.08.2026 Barcelona SC - Macara 1 - 2 L

📆 Последни мачове: Independiente del Valle

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Independiente del Valle - Universidad Catolica 2 - 2 D
26.08.2026 Independiente del Valle - Gualaceo SC 0 - 0 D
26.08.2026 Independiente del Valle - Deportes Tolima 3 - 1 W
22.08.2026 Leones del Norte - Independiente del Valle 2 - 3 W
19.08.2026 Deportes Tolima - Independiente del Valle 0 - 1 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Barcelona SC и Independiente del Valle е насрочена за 03.09.2026 00:00 в Liga Pro. Посоченият стадион е Estadio Monumental Banco Pichincha, Guayaquil. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Barcelona SC е на позиция 6 с 39 точки след 23 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 8 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 24:18. Записаната форма е WDLDL. Independiente del Valle е на позиция 1 с 67 точки след 23 мача. Сезонният баланс е 19 победи, 1 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 56:22. Записаната форма е WWWWW.

Последни резултати

Barcelona SC има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDLLDLLWD. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Independiente del Valle има 9 победи, 1 равенства и 0 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWWWWWWWW. Средните стойности са 2.20 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Barcelona SC има 2 победи, равенствата са 2, а Independiente del Valle има 6 победи. Средният общ брой голове е 2.60. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Barcelona SC -0.75 / Independiente del Valle +0.75 подкрепя Independiente del Valle със средна промяна 3.55 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 19 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Barcelona SC като домакин е изчислен от 13 мача. Средно отборът получава 1.54 жълти, 0.00 червени и 1.54 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 92.3%, 53.8%, 7.7%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 24 от 24 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Independiente del Valle като гост е изчислен от 12 мача. Средно отборът получава 2.58 жълти, 0.08 червени и 2.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 83.3%, 83.3%, 50.0%, 25.0% и 8.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 8.3%. Данните за сезона са налични за 24 от 26 завършени мача (92.3% покритие).

Генериран: 2026-09-02 17:00:06 · Заключен: 2026-09-03 01:40:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Barcelona SC и Independiente del Valle завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.6 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Barcelona SC като домакин беше изчислен от 13 мача със средно 1.54 жълти, 0 червени и 1.54 общо картона на мач. В този двубой Barcelona SC получи 3 жълти и 1 червени картона, или 4 общо. Това е с 2.46 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 7.7%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Independiente del Valle като гост беше изчислен от 12 мача със средно 2.58 жълти, 0.08 червени и 2.67 общо картона на мач. В този двубой Independiente del Valle получи 1 жълти и 1 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.67 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 8.3%, а червен картон в 8.3% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Independiente del Valle с хендикап +0.75. Съхраненото пазарно движение беше 3.55 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:1 уреждането на линията е половин загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 7 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-03 06:31:10
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.