Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 08.02.2026 | Deportivo Cuenca - Guayaquil City FC | 2 : 1 |
| 16.09.2023 | Guayaquil City FC - Deportivo Cuenca | 0 : 0 |
| 15.04.2023 | Deportivo Cuenca - Guayaquil City FC | 4 : 1 |
| 12.07.2022 | Deportivo Cuenca - Guayaquil City FC | 1 : 0 |
| 20.02.2022 | Guayaquil City FC - Deportivo Cuenca | 2 : 0 |
| 31.07.2021 | Guayaquil City FC - Deportivo Cuenca | 2 : 1 |
| 27.02.2021 | Deportivo Cuenca - Guayaquil City FC | 3 : 0 |
| 19.12.2020 | Guayaquil City FC - Deportivo Cuenca | 2 : 1 |
| 15.08.2020 | Deportivo Cuenca - Guayaquil City FC | 1 : 1 |
| 03.11.2019 | Guayaquil City FC - Deportivo Cuenca | 1 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Deportivo Cuenca - Guayaquil City FC | 1 - 0 | W |
| 29.08.2026 | Tecnico Universitario - Deportivo Cuenca | 3 - 1 | L |
| 22.08.2026 | Deportivo Cuenca - Mushuc Runa SC | 0 - 0 | D |
| 16.08.2026 | Orense SC - Deportivo Cuenca | 2 - 0 | L |
| 11.08.2026 | Deportivo Cuenca - Manta FC | 1 - 2 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Deportivo Cuenca - Guayaquil City FC | 1 - 0 | L |
| 29.08.2026 | Guayaquil City FC - LDU de Quito | 2 - 1 | W |
| 22.08.2026 | Tecnico Universitario - Guayaquil City FC | 2 - 3 | W |
| 15.08.2026 | Guayaquil City FC - Libertad | 2 - 2 | D |
| 10.08.2026 | Guayaquil City FC - Emelec | 0 - 0 | D |
Предстоящата среща между Deportivo Cuenca и Guayaquil City FC е насрочена за 02.09.2026 21:30 в Liga Pro. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Deportivo Cuenca е на позиция 11 с 32 точки след 23 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 4 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 21:28. Записаната форма е DLLLW. Guayaquil City FC е на позиция 10 с 33 точки след 23 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 7 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 20:25. Записаната форма е WDDLD.
Deportivo Cuenca има 1 победи, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLLLWLLDL. Средните стойности са 0.50 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Guayaquil City FC има 4 победи, 5 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDDLDDWDW. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 10 директни срещи Deportivo Cuenca има 5 победи, равенствата са 2, а Guayaquil City FC има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.50. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Над 1.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%; Над 2.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.70; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като Deportivo Cuenca или равенство (1X) с увереност 83%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 57.21%, 26.15% и 16.64%. Разликата в моделния momentum е 40.56 пункта в полза на Deportivo Cuenca. Оценката за качество на входните данни е 96/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.17 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -2.47%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Deportivo Cuenca -0.25 / Guayaquil City FC +0.25 подкрепя Deportivo Cuenca със средна промяна 6.25 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 32 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).
Дисциплинарният профил на Deportivo Cuenca като домакин е изчислен от 12 мача. Средно отборът получава 2.08 жълти, 0.25 червени и 2.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 83.3%, 66.7%, 50.0%, 33.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 25.0%. Данните за сезона са налични за 25 от 26 завършени мача (96.2% покритие). Дисциплинарният профил на Guayaquil City FC като гост е изчислен от 12 мача. Средно отборът получава 2.25 жълти, 0.08 червени и 2.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 91.7%, 66.7%, 50.0%, 16.7% и 8.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 8.3%. Данните за сезона са налични за 25 от 25 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Deportivo Cuenca и Guayaquil City FC завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 6 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.5 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.7. В мача бяха отчетени общо 6 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Deportivo Cuenca като домакин беше изчислен от 12 мача със средно 2.08 жълти, 0.25 червени и 2.33 общо картона на мач. В този двубой Deportivo Cuenca получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.33 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 25% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Guayaquil City FC като гост беше изчислен от 12 мача със средно 2.25 жълти, 0.08 червени и 2.33 общо картона на мач. В този двубой Guayaquil City FC получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.33 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 8.3%, а червен картон в 8.3% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Deportivo Cuenca с хендикап -0.25. Съхраненото пазарно движение беше 6.25 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.
От 12 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 8 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.