📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W W L W W
0
🏟 Estadio Rodrigo Paz Delgado , Quito
✔ Краен резултат
0
Владение на топката
59%
41%
6
Общо удари
7
0
Точни удари
1
4
Неточни удари
6
3
Корнери
7
3
Жълти картони
2
0
Червени картони
0
4
Засади
2
1
Удари в наказателното поле
1
5
Удари извън наказателното поле
5
2
Блокирани удари
0
1
Спасявания
0
12
Нарушения
10
340
Точни пасове
216
401
Общо пасове
267
9
Free Kicks
11

🔁 Директни срещи

6
3
1
🟢 LDU de Quito 🟡 Равенства Mushuc Runa SC 🔴
Дата Мач Резултат
12.05.2026 Mushuc Runa SC - LDU de Quito 1 : 3
03.08.2025 LDU de Quito - Mushuc Runa SC 2 : 1
14.04.2025 Mushuc Runa SC - LDU de Quito 1 : 0
26.10.2024 LDU de Quito - Mushuc Runa SC 1 : 1
04.05.2024 Mushuc Runa SC - LDU de Quito 0 : 1
02.12.2023 LDU de Quito - Mushuc Runa SC 3 : 1
17.06.2023 Mushuc Runa SC - LDU de Quito 2 : 2
10.09.2022 Mushuc Runa SC - LDU de Quito 1 : 2
24.04.2022 LDU de Quito - Mushuc Runa SC 3 : 2
17.03.2022 LDU de Quito - Mushuc Runa SC 1 : 1

🗓 Последни мачове: LDU de Quito

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Guayaquil City FC - LDU de Quito 2 - 1 L
26.08.2026 LDU de Quito - Aucas 1 - 0 W
24.08.2026 LDU de Quito - Emelec 2 - 0 W
20.08.2026 LDU de Quito - Mirassol 0 - 0 D
17.08.2026 Aucas - LDU de Quito 0 - 1 W

📆 Последни мачове: Mushuc Runa SC

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 Mushuc Runa SC - Delfin SC 1 - 0 W
22.08.2026 Deportivo Cuenca - Mushuc Runa SC 0 - 0 D
16.08.2026 Mushuc Runa SC - Barcelona SC 0 - 0 D
10.08.2026 Tecnico Universitario - Mushuc Runa SC 0 - 3 W
01.08.2026 Manta FC - Mushuc Runa SC 1 - 2 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между LDU de Quito и Mushuc Runa SC е насрочена за 02.09.2026 00:00 в Liga Pro. Посоченият стадион е Estadio Rodrigo Paz Delgado, Quito. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

LDU de Quito е на позиция 5 с 41 точки след 23 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 5 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 23:18. Записаната форма е WWLWW. Mushuc Runa SC е на позиция 9 с 33 точки след 23 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 7 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 29:34. Записаната форма е DDWWL.

Последни резултати

LDU de Quito има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWDWDLWWW. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 0.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Mushuc Runa SC има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDDWWLDWLL. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи LDU de Quito има 6 победи, равенствата са 3, а Mushuc Runa SC има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.90. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 100%; Под 2.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 1.5 гола — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 30%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като LDU de Quito или равенство (1X) с увереност 83%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 58.68%, 24.57% и 16.75%. Разликата в моделния momentum е 41.93 пункта в полза на LDU de Quito. Оценката за качество на входните данни е 96/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.14 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -5.10%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на LDU de Quito като домакин е изчислен от 13 мача. Средно отборът получава 1.92 жълти, 0.15 червени и 2.08 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 92.3%, 61.5%, 30.8%, 7.7% и 7.7% от тези мачове, а червен картон е имало в 15.4%. Данните за сезона са налични за 26 от 27 завършени мача (96.3% покритие). Дисциплинарният профил на Mushuc Runa SC като гост е изчислен от 13 мача. Средно отборът получава 1.77 жълти, 0.23 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 84.6%, 61.5%, 30.8%, 7.7% и 7.7% от тези мачове, а червен картон е имало в 15.4%. Данните за сезона са налични за 26 от 26 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-01 02:02:21 · Заключен: 2026-09-02 01:40:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между LDU de Quito и Mushuc Runa SC завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.9 гола, а този двубой завърши с 0. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на LDU de Quito като домакин беше изчислен от 13 мача със средно 1.92 жълти, 0.15 червени и 2.08 общо картона на мач. В този двубой LDU de Quito получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.92 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 30.8%, 5+ в 7.7%, а червен картон в 15.4% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Mushuc Runa SC като гост беше изчислен от 13 мача със средно 1.77 жълти, 0.23 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Mushuc Runa SC получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 30.8%, 5+ в 7.7%, а червен картон в 15.4% от мачовете.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-02 06:00:07
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.