Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 09.05.2026 | Orense SC - Leones del Norte | 2 : 0 |
| 22.08.2025 | Leones del Norte - Orense SC | 0 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | Leones del Norte - Orense SC | 1 - 0 | W |
| 30.08.2026 | Emelec - Leones del Norte | 2 - 1 | L |
| 22.08.2026 | Leones del Norte - Independiente del Valle | 2 - 3 | L |
| 15.08.2026 | Manta FC - Leones del Norte | 0 - 2 | W |
| 08.08.2026 | Aucas - Leones del Norte | 3 - 0 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | Leones del Norte - Orense SC | 1 - 0 | L |
| 30.08.2026 | Orense SC - Macara | 1 - 2 | L |
| 23.08.2026 | Barcelona SC - Orense SC | 3 - 0 | L |
| 16.08.2026 | Orense SC - Deportivo Cuenca | 2 - 0 | W |
| 09.08.2026 | Delfin SC - Orense SC | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между Leones del Norte и Orense SC е насрочена за 03.09.2026 21:30 в Liga Pro. Посоченият стадион е Estadio Olímpico de Ibarra, Ibarra. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Leones del Norte е на позиция 7 с 35 точки след 23 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 8 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 24:22. Записаната форма е LWLDW. Orense SC е на позиция 12 с 30 точки след 23 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 5 равенства и 11 загуби. Головата разлика е 27:35. Записаната форма е LWDLL.
Leones del Norte има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWLDLWDWD. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Orense SC има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWDLLWLLD. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 2 директни срещи Leones del Norte има 0 победи, равенствата са 1, а Orense SC има 1 победи. Средният общ брой голове е 1. Двата отбора са отбелязали в 0% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 0%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Под 3.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Leones del Norte -0.75 / Orense SC +0.75 подкрепя Leones del Norte със средна промяна 5.25 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 8 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Leones del Norte като домакин е изчислен от 13 мача. Средно отборът получава 2.46 жълти, 0.15 червени и 2.62 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 46.2%, 7.7% и 7.7% от тези мачове, а червен картон е имало в 15.4%. Данните за сезона са налични за 27 от 27 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Orense SC като гост е изчислен от 13 мача. Средно отборът получава 2.62 жълти, 0.31 червени и 2.92 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 92.3%, 69.2%, 61.5%, 53.8% и 15.4% от тези мачове, а червен картон е имало в 23.1%. Данните за сезона са налични за 26 от 27 завършени мача (96.3% покритие).
Срещата между Leones del Norte и Orense SC завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Leones del Norte като домакин беше изчислен от 13 мача със средно 2.46 жълти, 0.15 червени и 2.62 общо картона на мач. В този двубой Leones del Norte получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.62 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 46.2%, 5+ в 7.7%, а червен картон в 15.4% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Orense SC като гост беше изчислен от 13 мача със средно 2.62 жълти, 0.31 червени и 2.92 общо картона на мач. В този двубой Orense SC получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.92 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 61.5%, 5+ в 15.4%, а червен картон в 23.1% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Leones del Norte с хендикап -0.75. Съхраненото пазарно движение беше 5.25 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:0 уреждането на линията е половин печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
От 7 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.