📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D W W W W
4
🏟
✔ Краен резултат
3
L L W L L
Владение на топката
52%
48%
19
Общо удари
12
9
Точни удари
5
4
Неточни удари
3
3
Корнери
2
2
Жълти картони
1
0
Червени картони
0
12
Удари в наказателното поле
9
7
Удари извън наказателното поле
3
6
Блокирани удари
4
2
Спасявания
5
8
Нарушения
12
288
Точни пасове
262
370
Общо пасове
338
12
Free Kicks
8

🔁 Директни срещи

3
3
4
🟢 Macara 🟡 Равенства Manta FC 🔴
Дата Мач Резултат
27.09.2025 Manta FC - Macara 1 : 3
31.05.2025 Macara - Manta FC 2 : 2
18.10.2023 Macara - Manta FC 1 : 3
30.08.2023 Manta FC - Macara 1 : 1
16.06.2023 Manta FC - Macara 3 : 1
19.04.2023 Macara - Manta FC 2 : 0
30.10.2021 Macara - Manta FC 1 : 2
16.05.2021 Manta FC - Macara 1 : 1
29.10.2016 Manta FC - Macara 1 : 0
28.08.2016 Macara - Manta FC 4 : 1

🗓 Последни мачове: Macara

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 Macara - Manta FC 4 - 3 W
30.08.2026 Orense SC - Macara 1 - 2 W
25.08.2026 Libertad - Macara 1 - 0 L
20.08.2026 Macara - Santos 0 - 0 D
18.08.2026 Macara - Universidad Catolica 1 - 1 D

📆 Последни мачове: Manta FC

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 Macara - Manta FC 4 - 3 L
30.08.2026 Manta FC - Barcelona SC 2 - 0 W
22.08.2026 Universidad Catolica - Manta FC 5 - 1 L
15.08.2026 Manta FC - Leones del Norte 0 - 2 L
11.08.2026 Deportivo Cuenca - Manta FC 1 - 2 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Macara и Manta FC е насрочена за 02.09.2026 19:00 в Liga Pro. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Macara е на позиция 4 с 42 точки след 23 мача. Сезонният баланс е 11 победи, 5 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 30:23. Записаната форма е DWWWW. Manta FC е на позиция 16 с 17 точки след 23 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 5 равенства и 15 загуби. Головата разлика е 9:29. Записаната форма е LLWLL.

Последни резултати

Macara има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDDLWWDWW. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Manta FC има 2 победи, 1 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLWLLLDLL. Средните стойности са 0.70 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Macara има 3 победи, равенствата са 3, а Manta FC има 4 победи. Средният общ брой голове е 3.10. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 8.48; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 89%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Macara с увереност 65%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 65.44%, 22.35% и 12.22%. Разликата в моделния momentum е 53.22 пункта в полза на Macara. Оценката за качество на входните данни е 96/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.40 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -8.38%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Macara 0 / Manta FC 0 подкрепя Macara със средна промяна 2.74 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 22 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Macara като домакин е изчислен от 11 мача. Средно отборът получава 1.91 жълти, 0.09 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 72.7%, 72.7%, 27.3%, 18.2% и 9.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 9.1%. Данните за сезона са налични за 25 от 25 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Manta FC като гост е изчислен от 13 мача. Средно отборът получава 3.38 жълти, 0.15 червени и 3.54 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 92.3%, 69.2%, 30.8% и 30.8% от тези мачове, а червен картон е имало в 15.4%. Данните за сезона са налични за 26 от 27 завършени мача (96.3% покритие).

Генериран: 2026-09-02 16:30:06 · Заключен: 2026-09-02 20:40:06

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Macara и Manta FC завърши при резултат 4:3. В двубоя бяха отбелязани общо 7 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 5 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.1 гола, а този двубой завърши с 7. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 8.48. В мача бяха отчетени общо 5 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 89%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Macara като домакин беше изчислен от 11 мача със средно 1.91 жълти, 0.09 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Macara получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 27.3%, 5+ в 9.1%, а червен картон в 9.1% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Manta FC като гост беше изчислен от 13 мача със средно 3.38 жълти, 0.15 червени и 3.54 общо картона на мач. В този двубой Manta FC получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 2.54 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 69.2%, 5+ в 30.8%, а червен картон в 15.4% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Macara с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 2.74 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 4:3 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 12 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-02 23:32:12
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.