Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 09.05.2026 | Aucas - Universidad Catolica | 2 : 1 |
| 03.08.2025 | Universidad Catolica - Aucas | 6 : 2 |
| 16.04.2025 | Aucas - Universidad Catolica | 2 : 1 |
| 07.03.2025 | Universidad Catolica - Aucas | 0 : 0 |
| 09.11.2024 | Universidad Catolica - Aucas | 3 : 2 |
| 19.05.2024 | Aucas - Universidad Catolica | 2 : 2 |
| 17.08.2023 | Universidad Catolica - Aucas | 2 : 2 |
| 19.03.2023 | Aucas - Universidad Catolica | 4 : 1 |
| 05.09.2022 | Universidad Catolica - Aucas | 1 : 2 |
| 21.04.2022 | Aucas - Universidad Catolica | 3 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | Universidad Catolica - Aucas | 1 - 1 | D |
| 29.08.2026 | Independiente del Valle - Universidad Catolica | 2 - 2 | D |
| 22.08.2026 | Universidad Catolica - Manta FC | 5 - 1 | W |
| 18.08.2026 | Macara - Universidad Catolica | 1 - 1 | D |
| 11.08.2026 | Libertad - Universidad Catolica | 2 - 1 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | Universidad Catolica - Aucas | 1 - 1 | D |
| 30.08.2026 | Aucas - Libertad | 1 - 0 | W |
| 26.08.2026 | LDU de Quito - Aucas | 1 - 0 | L |
| 23.08.2026 | Delfin SC - Aucas | 0 - 1 | W |
| 17.08.2026 | Aucas - LDU de Quito | 0 - 1 | L |
Предстоящата среща между Universidad Catolica и Aucas е насрочена за 03.09.2026 19:00 в Liga Pro. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Universidad Catolica е на позиция 3 с 43 точки след 23 мача. Сезонният баланс е 11 победи, 6 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 38:19. Записаната форма е WDLWD. Aucas е на позиция 2 с 44 точки след 23 мача. Сезонният баланс е 11 победи, 5 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 26:25. Записаната форма е WLWWL.
Universidad Catolica има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWDLWDWWWL. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Aucas има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWLDWWLLW. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
В последните 10 директни срещи Universidad Catolica има 2 победи, равенствата са 3, а Aucas има 5 победи. Средният общ брой голове е 4. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 50%; Под 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
За срещата са съхранени 3 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 1.90). Odd/Even — Odd (коефициент 2). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.25, оценка 78/100, успеваемост на коефициентната група 77.96% при 481 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Universidad Catolica като домакин е изчислен от 12 мача. Средно отборът получава 1.17 жълти, 0.00 червени и 1.17 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 83.3%, 33.3%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 26 от 27 завършени мача (96.3% покритие). Дисциплинарният профил на Aucas като гост е изчислен от 12 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.17 червени и 2.17 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 91.7%, 83.3%, 25.0%, 8.3% и 8.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 16.7%. Данните за сезона са налични за 25 от 25 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Universidad Catolica и Aucas завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 4 гола, а този двубой завърши с 2. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 90%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 90%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Universidad Catolica като домакин беше изчислен от 12 мача със средно 1.17 жълти, 0 червени и 1.17 общо картона на мач. В този двубой Universidad Catolica получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.83 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Aucas като гост беше изчислен от 12 мача със средно 2 жълти, 0.17 червени и 2.17 общо картона на мач. В този двубой Aucas получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.17 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 25%, 5+ в 8.3%, а червен картон в 16.7% от мачовете.
Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 1.9. Реалният изход по пазара е под 2.5 гола. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.25. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 11 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.