Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 15.05.2026 | LDU de Quito - Tecnico Universitario | 2 : 1 |
| 28.09.2025 | Tecnico Universitario - LDU de Quito | 1 : 3 |
| 31.05.2025 | LDU de Quito - Tecnico Universitario | 3 : 2 |
| 19.10.2024 | Tecnico Universitario - LDU de Quito | 1 : 2 |
| 27.04.2024 | LDU de Quito - Tecnico Universitario | 1 : 0 |
| 09.11.2023 | Tecnico Universitario - LDU de Quito | 0 : 2 |
| 19.05.2023 | LDU de Quito - Tecnico Universitario | 2 : 1 |
| 30.07.2022 | LDU de Quito - Tecnico Universitario | 2 : 0 |
| 12.03.2022 | Tecnico Universitario - LDU de Quito | 1 : 2 |
| 27.11.2021 | LDU de Quito - Tecnico Universitario | 1 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Delfin SC - Tecnico Universitario | 1 - 0 | L |
| 29.08.2026 | Tecnico Universitario - Deportivo Cuenca | 3 - 1 | W |
| 22.08.2026 | Tecnico Universitario - Guayaquil City FC | 2 - 3 | L |
| 17.08.2026 | Emelec - Tecnico Universitario | 2 - 1 | L |
| 10.08.2026 | Tecnico Universitario - Mushuc Runa SC | 0 - 3 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | LDU de Quito - Mushuc Runa SC | 0 - 0 | D |
| 29.08.2026 | Guayaquil City FC - LDU de Quito | 2 - 1 | L |
| 26.08.2026 | LDU de Quito - Aucas | 1 - 0 | W |
| 24.08.2026 | LDU de Quito - Emelec | 2 - 0 | W |
| 20.08.2026 | LDU de Quito - Mirassol | 0 - 0 | D |
Предстоящата среща между Tecnico Universitario и LDU de Quito е насрочена за 05.09.2026 00:30 в Liga Pro. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Tecnico Universitario е на позиция 14 с 26 точки след 23 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 2 равенства и 13 загуби. Головата разлика е 20:29. Записаната форма е LLLLW. LDU de Quito е на позиция 5 с 41 точки след 23 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 5 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 23:18. Записаната форма е WWLWW.
Tecnico Universitario има 2 победи, 0 равенства и 8 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLLLLWLLL. Средните стойности са 0.70 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. LDU de Quito има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLWWDWDLWW. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 0.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
В последните 10 директни срещи Tecnico Universitario има 0 победи, равенствата са 0, а LDU de Quito има 10 победи. Средният общ брой голове е 2.70. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Под 3.5 гола — 80%; Над 1.5 гола — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%; Над 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Tecnico Universitario -0.75 / LDU de Quito +0.75 подкрепя Tecnico Universitario със средна промяна 1.63 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 13 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).
Дисциплинарният профил на Tecnico Universitario като домакин е изчислен от 14 мача. Средно отборът получава 2.86 жълти, 0.21 червени и 3.07 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 85.7%, 71.4%, 42.9% и 7.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 21.4%. Данните за сезона са налични за 28 от 28 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на LDU de Quito като гост е изчислен от 13 мача. Средно отборът получава 2.69 жълти, 0.23 червени и 2.92 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 76.9%, 76.9%, 53.8%, 46.2% и 23.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 23.1%. Данните за сезона са налични за 27 от 28 завършени мача (96.4% покритие).
Срещата между Tecnico Universitario и LDU de Quito завърши при резултат 1:3. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.7 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Tecnico Universitario като домакин беше изчислен от 14 мача със средно 2.86 жълти, 0.21 червени и 3.07 общо картона на мач. В този двубой Tecnico Universitario получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 2.07 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 71.4%, 5+ в 7.1%, а червен картон в 21.4% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на LDU de Quito като гост беше изчислен от 13 мача със средно 2.69 жълти, 0.23 червени и 2.92 общо картона на мач. В този двубой LDU de Quito получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.92 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 53.8%, 5+ в 23.1%, а червен картон в 23.1% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Tecnico Universitario с хендикап -0.75. Съхраненото пазарно движение беше 1.63 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:3 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.
От 9 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.