Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 05.09.2026 | Tallinna Kalev - Tartu Welco | 0 : 1 |
| 09.05.2026 | Tallinna Kalev - Tartu Welco | 2 : 0 |
| 05.03.2026 | Tartu Welco - Tallinna Kalev | 3 : 0 |
| 15.07.2023 | Tartu Welco - Tallinna Kalev | 0 : 4 |
| 31.10.2021 | Tartu Welco - Tallinna Kalev | 2 : 3 |
| 12.08.2021 | Tartu Welco - Tallinna Kalev | 0 : 1 |
| 27.05.2021 | Tallinna Kalev - Tartu Welco | 2 : 1 |
| 26.10.2017 | Tallinna Kalev - Tartu Welco | 4 : 1 |
| 23.07.2017 | Tartu Welco - Tallinna Kalev | 0 : 3 |
| 13.05.2017 | Tallinna Kalev - Tartu Welco | 3 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Flora II - Tallinna Kalev | 5 - 0 | L |
| 25.08.2026 | Elva - Tallinna Kalev | 0 - 0 | D |
| 24.08.2026 | Tallinna Kalev - Maardu | 1 - 3 | L |
| 20.08.2026 | Nõmme Kalju II - Tallinna Kalev | 0 - 3 | W |
| 15.08.2026 | Tallinna Kalev - Elva | 1 - 0 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Tartu Welco - Viimsi | 1 - 3 | L |
| 23.08.2026 | Nõmme Kalju II - Tartu Welco | 2 - 4 | W |
| 20.08.2026 | Tartu Welco - FCI Levadia II | 4 - 2 | W |
| 15.08.2026 | Tartu Welco - Flora II | 2 - 1 | W |
| 12.08.2026 | Kose - Tartu Welco | 0 - 8 | W |
Предстоящата среща между Tallinna Kalev и Tartu Welco е насрочена за 05.09.2026 12:00 в Esiliiga A. Посоченият стадион е Kalevi Keskstaadion, Tallinn. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Tallinna Kalev е на позиция 7 с 35 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 4 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 42:41. Записаната форма е LLWWD. Tartu Welco е на позиция 1 с 54 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 14 победи, 3 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 63:28. Записаната форма е LWWWL.
Tallinna Kalev има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWWWDWWLD. Средните стойности са 2.40 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Tartu Welco има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWWWLLLWD. Средните стойности са 3.10 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.
В последните 9 директни срещи Tallinna Kalev има 8 победи, равенствата са 0, а Tartu Welco има 1 победи. Средният общ брой голове е 3.67. Двата отбора са отбелязали в 44.4% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 88.9%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 90%; Над 1.5 гола първо полувреме — 70%; Над 3.5 гола — 70%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Tallinna Kalev 0 / Tartu Welco 0 подкрепя Tallinna Kalev със средна промяна 2.67 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, 1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2). Поне 1 гол в мача (квота 26, оценка 85/100, успеваемост на групата 85.26% при 468 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Tallinna Kalev като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 1.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 26 завършени мача (15.4% покритие).
Срещата между Tallinna Kalev и Tartu Welco завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 9 директни срещи е 3.67 гола, а този двубой завърши с 2. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 55.6%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 88.9%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Tallinna Kalev с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 2.67 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 26. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 11 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 7 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.