Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 06.09.2026 | Pocheon - Yeoju Sejong | 1 : 0 |
| 26.04.2026 | Yeoju Sejong - Pocheon | 3 : 4 |
| 26.07.2025 | Yeoju Sejong - Pocheon | 1 : 0 |
| 06.04.2025 | Pocheon - Yeoju Sejong | 2 : 0 |
| 05.10.2024 | Yeoju Sejong - Pocheon | 1 : 1 |
| 09.06.2024 | Pocheon - Yeoju Sejong | 1 : 2 |
| 04.03.2023 | Yeoju Sejong - Pocheon | 4 : 3 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Siheung Citizen - Pocheon | 3 - 2 | L |
| 22.08.2026 | Pocheon - Mokpo City | 2 - 0 | W |
| 25.07.2026 | Pocheon - Daejeon Korail | 1 - 1 | D |
| 15.07.2026 | Seongnam FC - Pocheon | 2 - 1 | L |
| 11.07.2026 | Dangjin Citizen - Pocheon | 1 - 1 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Mokpo City - Yeoju Sejong | 1 - 0 | L |
| 22.08.2026 | Dangjin Citizen - Yeoju Sejong | 1 - 2 | W |
| 29.07.2026 | Yeoju Sejong - Dangjin Citizen | 0 - 1 | L |
| 25.07.2026 | Gangneung City - Yeoju Sejong | 1 - 1 | D |
| 15.07.2026 | Yeoju Sejong - Gyeongnam FC | 0 - 1 | L |
Предстоящата среща между Pocheon и Yeoju Sejong е насрочена за 06.09.2026 09:00 в K3 League. Посоченият стадион е Pocheon Stadium, Pocheon. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Pocheon е на позиция 2 с 39 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 6 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 31:16. Записаната форма е LWDDW. Yeoju Sejong е на позиция 9 с 25 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 7 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 21:23. Записаната форма е LWDLD.
Pocheon има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDLDWWWDW. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Yeoju Sejong има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLDLLWDWL. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 6 директни срещи Pocheon има 2 победи, равенствата са 1, а Yeoju Sejong има 3 победи. Средният общ брой голове е 3.67. Двата отбора са отбелязали в 66.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Под 2.5 гола — 80%; Над 1.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Pocheon с увереност 62%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 62.32%, 21.59% и 16.09%. Разликата в моделния momentum е 46.23 пункта в полза на Pocheon. Оценката за качество на входните данни е 88/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.42 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -11.50%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Pocheon 0 / Yeoju Sejong 0 подкрепя Yeoju Sejong със средна промяна 1.90 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.82).
Дисциплинарният профил на Pocheon като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 1.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 20 завършени мача (10.0% покритие).
Срещата между Pocheon и Yeoju Sejong завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 6 директни срещи е 3.67 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Yeoju Sejong с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.9 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 1:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.82. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди.
От 9 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.