📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L W D W W
2
🏟
✔ Краен резултат
1
L D W L D
Владение на топката
56%
44%
1.30
Очаквани голове (xG)
2.28
23
Общо удари
16
10
Точни удари
6
7
Неточни удари
6
2
Корнери
6
1
Жълти картони
2
0
Червени картони
0
1
Засади
4
15
Удари в наказателното поле
13
8
Удари извън наказателното поле
3
6
Блокирани удари
4
4
Спасявания
8
14
Нарушения
8
85%
Точност на пасовете
82%
426
Точни пасове
311
503
Общо пасове
380
0.43
Предотвратени голове
0.43

🔁 Директни срещи

3
2
5
🟢 CRB 🟡 Равенства Criciuma 🔴
Дата Мач Резултат
26.04.2026 Criciuma - CRB 3 : 1
21.09.2025 Criciuma - CRB 1 : 0
18.05.2025 CRB - Criciuma 1 : 0
21.10.2023 CRB - Criciuma 0 : 1
27.06.2023 Criciuma - CRB 2 : 1
27.08.2022 CRB - Criciuma 0 : 0
14.05.2022 Criciuma - CRB 3 : 0
18.10.2019 Criciuma - CRB 0 : 1
24.07.2019 CRB - Criciuma 2 : 0
10.11.2018 Criciuma - CRB 3 : 3

🗓 Последни мачове: CRB

Дата Мач Резултат Изх.
25.08.2026 Juventude - CRB 2 - 1 L
21.08.2026 Athletic Club - CRB 0 - 2 W
16.08.2026 CRB - Novorizontino 0 - 0 D
11.08.2026 Avai - CRB 0 - 1 W
27.07.2026 CRB - Vila Nova 2 - 0 W

📆 Последни мачове: Criciuma

Дата Мач Резултат Изх.
23.08.2026 Criciuma - Fortaleza EC 0 - 2 L
20.08.2026 Botafogo SP - Criciuma 1 - 1 D
15.08.2026 Criciuma - Goias 1 - 0 W
09.08.2026 Athletic Club - Criciuma 2 - 0 L
26.07.2026 Criciuma - Nautico Recife 0 - 0 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между CRB и Criciuma е насрочена за 30.08.2026 21:00 в Serie B. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

CRB е на позиция 7 с 36 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 5 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 31:32. Записаната форма е LWDWW. Criciuma е на позиция 2 с 44 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 11 победи, 7 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 23:12. Записаната форма е LDWLD.

Последни резултати

CRB има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDWWWWDLW. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Criciuma има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDWLDWWWWW. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 0.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 10%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи CRB има 3 победи, равенствата са 2, а Criciuma има 5 победи. Средният общ брой голове е 2.20. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 100%; Под 2.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 20%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 11.10; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка CRB -1.5 / Criciuma +1.5 подкрепя Criciuma със средна промяна 1.11 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 7 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на CRB като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 1.56 жълти, 0.00 червени и 1.56 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 88.9%, 44.4%, 22.2%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 21 от 21 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Criciuma като гост е изчислен от 11 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 81.8%, 63.6%, 45.5%, 9.1% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 21 от 21 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-08-30 18:30:03 · Заключен: 2026-08-30 23:03:16

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между CRB и Criciuma завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 8 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.2 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 11.1. В мача бяха отчетени общо 8 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на CRB като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 1.56 жълти, 0 червени и 1.56 общо картона на мач. В този двубой CRB получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.56 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 22.2%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Criciuma като гост беше изчислен от 11 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Criciuma получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 45.5%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Criciuma с хендикап +1.5. Съхраненото пазарно движение беше 1.11 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 2:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 14 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 8 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-31 01:05:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.