📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W D D D W
1
🏟
✔ Краен резултат
1
D L L L L
Владение на топката
60%
40%
1.28
Очаквани голове (xG)
0.82
29
Общо удари
8
7
Точни удари
4
17
Неточни удари
3
11
Корнери
1
1
Жълти картони
1
0
Червени картони
0
3
Засади
1
15
Удари в наказателното поле
2
14
Удари извън наказателното поле
6
5
Блокирани удари
1
3
Спасявания
5
9
Нарушения
10
89%
Точност на пасовете
81%
494
Точни пасове
307
558
Общо пасове
381
-0.02
Предотвратени голове
-0.02

🔁 Директни срещи

0
1
0
🟢 Fortaleza EC 🟡 Равенства Operario-PR 🔴
Дата Мач Резултат
26.04.2026 Operario-PR - Fortaleza EC 0 : 0

🗓 Последни мачове: Fortaleza EC

Дата Мач Резултат Изх.
31.08.2026 Fortaleza EC - Operario-PR 1 - 1 D
23.08.2026 Criciuma - Fortaleza EC 0 - 2 W
20.08.2026 Fortaleza EC - São Bernardo 1 - 1 D
15.08.2026 Juventude - Fortaleza EC 0 - 0 D
09.08.2026 Cuiaba - Fortaleza EC 1 - 1 D

📆 Последни мачове: Operario-PR

Дата Мач Резултат Изх.
31.08.2026 Fortaleza EC - Operario-PR 1 - 1 D
23.08.2026 Operario-PR - Vila Nova 0 - 0 D
19.08.2026 Cuiaba - Operario-PR 1 - 0 L
16.08.2026 Operario-PR - Avai 1 - 2 L
07.08.2026 Operario-PR - São Bernardo 1 - 3 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Fortaleza EC и Operario-PR е насрочена за 31.08.2026 22:30 в Serie B. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Fortaleza EC е на позиция 5 с 40 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 4 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 23:19. Записаната форма е WDDDW. Operario-PR е на позиция 9 с 36 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 5 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 28:25. Записаната форма е DLLLL.

Последни резултати

Fortaleza EC има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDDDWLWLWL. Средните стойности са 1 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Operario-PR има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLLLWDWWW. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 1 директни срещи Fortaleza EC има 0 победи, равенствата са 1, а Operario-PR има 0 победи. Средният общ брой голове е 0. Двата отбора са отбелязали в 0% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 0%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Под 2.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 11.20; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като Fortaleza EC или равенство (1X) с увереност 82%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 54.40%, 27.68% и 17.93%. Разликата в моделния momentum е 36.47 пункта в полза на Fortaleza EC. Оценката за качество на входните данни е 100/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.17 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -3.97%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Fortaleza EC +0.25 / Operario-PR -0.25 подкрепя Operario-PR със средна промяна 1.33 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 10 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Fortaleza EC като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.67 жълти, 0.00 червени и 2.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 88.9%, 77.8%, 66.7%, 33.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 21 от 21 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Operario-PR като гост е изчислен от 11 мача. Средно отборът получава 2.91 жълти, 0.09 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 90.9%, 54.5%, 36.4% и 9.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 9.1%. Данните за сезона са налични за 24 от 24 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-08-31 16:00:05 · Заключен: 2026-09-01 00:10:06

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Fortaleza EC и Operario-PR завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 12 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 11.2. В мача бяха отчетени общо 12 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Fortaleza EC като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 2.67 жълти, 0 червени и 2.67 общо картона на мач. В този двубой Fortaleza EC получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.67 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Operario-PR като гост беше изчислен от 11 мача със средно 2.91 жълти, 0.09 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Operario-PR получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 2 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 54.5%, 5+ в 9.1%, а червен картон в 9.1% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Operario-PR с хендикап -0.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.33 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е половин загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 12 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-01 03:02:39
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.