📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D W W L L
2
🏟
✔ Краен резултат
0
W L L W W
Владение на топката
45%
55%
1.82
Очаквани голове (xG)
0.39
16
Общо удари
7
7
Точни удари
3
6
Неточни удари
4
5
Корнери
6
2
Жълти картони
3
0
Червени картони
0
1
Засади
1
10
Удари в наказателното поле
5
6
Удари извън наказателното поле
2
3
Блокирани удари
0
3
Спасявания
5
18
Нарушения
9
82%
Точност на пасовете
79%
227
Точни пасове
255
277
Общо пасове
321
-0.20
Предотвратени голове
-0.20

🔁 Директни срещи

3
1
6
🟢 Vila Nova 🟡 Равенства Ceara 🔴
Дата Мач Резултат
22.09.2024 Ceara - Vila Nova 4 : 0
10.06.2024 Vila Nova - Ceara 3 : 2
18.11.2023 Vila Nova - Ceara 3 : 1
20.07.2023 Ceara - Vila Nova 1 : 0
03.10.2017 Ceara - Vila Nova 2 : 0
21.06.2017 Vila Nova - Ceara 1 : 1
12.11.2016 Ceara - Vila Nova 2 : 3
23.07.2016 Vila Nova - Ceara 3 : 4
30.09.2014 Vila Nova - Ceara 1 : 5
28.05.2014 Ceara - Vila Nova 4 : 0

🗓 Последни мачове: Vila Nova

Дата Мач Резултат Изх.
23.08.2026 Operario-PR - Vila Nova 0 - 0 D
19.08.2026 Vila Nova - Ponte Preta 6 - 0 W
15.08.2026 Atletico Goianiense - Vila Nova 0 - 2 W
08.08.2026 Vila Nova - Sport Recife 0 - 1 L
27.07.2026 CRB - Vila Nova 2 - 0 L

📆 Последни мачове: Ceara

Дата Мач Резултат Изх.
23.08.2026 Ceara - Londrina 2 - 1 W
19.08.2026 Nautico Recife - Ceara 1 - 0 L
15.08.2026 Ceara - Cuiaba 1 - 3 L
07.08.2026 Ceara - Ponte Preta 2 - 0 W
26.07.2026 São Bernardo - Ceara 3 - 4 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Vila Nova и Ceara е насрочена за 30.08.2026 21:30 в Serie B. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Vila Nova е на позиция 3 с 41 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 4 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 27:24. Записаната форма е DWWLL. Ceara е на позиция 17 с 28 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 7 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 20:25. Записаната форма е WLLWW.

Последни резултати

Vila Nova има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWLLWLLWL. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Ceara има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLWWLDDLL. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Vila Nova има 3 победи, равенствата са 1, а Ceara има 6 победи. Средният общ брой голове е 4. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Под 2.5 гола — 60%; Над 2.5 гола — 40%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 12.10; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Vila Nova като домакин е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 2.20 жълти, 0.10 червени и 2.30 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 80.0%, 50.0%, 30.0%, 30.0% и 20.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 10.0%. Данните за сезона са налични за 22 от 22 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Ceara като гост е изчислен от 11 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.18 червени и 2.18 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 81.8%, 54.5%, 45.5%, 36.4% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 18.2%. Данните за сезона са налични за 23 от 23 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-08-30 19:02:25 · Заключен: 2026-08-30 23:32:11

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Vila Nova и Ceara завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 11 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 4 гола, а този двубой завърши с 2. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 12.1. В мача бяха отчетени общо 11 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Vila Nova като домакин беше изчислен от 10 мача със средно 2.2 жълти, 0.1 червени и 2.3 общо картона на мач. В този двубой Vila Nova получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.3 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 30%, 5+ в 20%, а червен картон в 10% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Ceara като гост беше изчислен от 11 мача със средно 2 жълти, 0.18 червени и 2.18 общо картона на мач. В този двубой Ceara получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.82 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 45.5%, 5+ в 0%, а червен картон в 18.2% от мачовете.

Обобщение

От 13 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-31 01:35:04
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.