Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 04.05.2026 | Vila Nova - Athletic Club | 1 : 1 |
| 09.09.2025 | Vila Nova - Athletic Club | 1 : 1 |
| 07.05.2025 | Athletic Club - Vila Nova | 0 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Nautico Recife - Athletic Club | 2 - 1 | L |
| 25.08.2026 | Athletic Club - Novorizontino | 1 - 4 | L |
| 21.08.2026 | Athletic Club - CRB | 0 - 2 | L |
| 16.08.2026 | America Mineiro - Athletic Club | 1 - 3 | W |
| 09.08.2026 | Athletic Club - Criciuma | 2 - 0 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Vila Nova - Ceara | 2 - 0 | W |
| 23.08.2026 | Operario-PR - Vila Nova | 0 - 0 | D |
| 19.08.2026 | Vila Nova - Ponte Preta | 6 - 0 | W |
| 15.08.2026 | Atletico Goianiense - Vila Nova | 0 - 2 | W |
| 08.08.2026 | Vila Nova - Sport Recife | 0 - 1 | L |
Предстоящата среща между Athletic Club и Vila Nova е насрочена за 04.09.2026 23:30 в Serie B. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Athletic Club е на позиция 13 с 34 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 10 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 19:18. Записаната форма е LLLWW. Vila Nova е на позиция 2 с 44 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 4 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 27:24. Записаната форма е WDWWL.
Athletic Club има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLWWDWDDL. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Vila Nova има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWWLLWLLW. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
В последните 3 директни срещи Athletic Club има 0 победи, равенствата са 2, а Vila Nova има 1 победи. Средният общ брой голове е 1.67. Двата отбора са отбелязали в 66.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 0%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 70%; Под 2.5 гола — 60%; Над 2.5 гола — 40%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 11.10; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Athletic Club 0 / Vila Nova 0 подкрепя Vila Nova със средна промяна 2.05 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 7 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Athletic Club като домакин е изчислен от 12 мача. Средно отборът получава 2.17 жълти, 0.17 червени и 2.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 91.7%, 75.0%, 41.7%, 16.7% и 8.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 16.7%. Данните за сезона са налични за 22 от 22 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Vila Nova като гост е изчислен от 12 мача. Средно отборът получава 2.75 жълти, 0.17 червени и 2.92 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 83.3%, 50.0%, 25.0% и 16.7% от тези мачове, а червен картон е имало в 16.7%. Данните за сезона са налични за 23 от 23 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Athletic Club и Vila Nova завърши при резултат 5:0. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Финалната статистика отчете общо 4 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 3 директни срещи е 1.67 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 11.1. В мача бяха отчетени общо 4 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Athletic Club като домакин беше изчислен от 12 мача със средно 2.17 жълти, 0.17 червени и 2.33 общо картона на мач. В този двубой Athletic Club получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.67 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 41.7%, 5+ в 8.3%, а червен картон в 16.7% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Vila Nova като гост беше изчислен от 12 мача със средно 2.75 жълти, 0.17 червени и 2.92 общо картона на мач. В този двубой Vila Nova получи 2 жълти и 1 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.08 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 16.7%, а червен картон в 16.7% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Vila Nova с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 2.05 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 5:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 14 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 11 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.