Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 23.11.2025 | Cuiaba - Criciuma | 1 : 0 |
| 29.07.2025 | Criciuma - Cuiaba | 1 : 0 |
| 31.08.2024 | Cuiaba - Criciuma | 2 : 1 |
| 09.06.2024 | Criciuma - Cuiaba | 2 : 5 |
| 31.08.2019 | Cuiaba - Criciuma | 0 : 0 |
| 27.04.2019 | Criciuma - Cuiaba | 0 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | Criciuma - Cuiaba | 2 - 0 | W |
| 31.08.2026 | CRB - Criciuma | 2 - 1 | L |
| 23.08.2026 | Criciuma - Fortaleza EC | 0 - 2 | L |
| 20.08.2026 | Botafogo SP - Criciuma | 1 - 1 | D |
| 15.08.2026 | Criciuma - Goias | 1 - 0 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | Criciuma - Cuiaba | 2 - 0 | L |
| 29.08.2026 | Botafogo SP - Cuiaba | 1 - 2 | W |
| 22.08.2026 | Cuiaba - Goias | 1 - 1 | D |
| 19.08.2026 | Cuiaba - Operario-PR | 1 - 0 | W |
| 15.08.2026 | Ceara - Cuiaba | 1 - 3 | W |
Предстоящата среща между Criciuma и Cuiaba е насрочена за 04.09.2026 22:30 в Serie B. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Criciuma е на позиция 3 с 44 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 11 победи, 7 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 23:12. Записаната форма е LLDWL. Cuiaba е на позиция 11 с 36 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 10 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 15:15. Записаната форма е WDWWD.
Criciuma има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDWLDWWWW. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%. Cuiaba има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWWDDLLDW. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
В последните 6 директни срещи Criciuma има 1 победи, равенствата са 1, а Cuiaba има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.17. Двата отбора са отбелязали в 33.3% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 33.3%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Под 2.5 гола — 80%; Над 1.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.60; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
По-ранен потвърден reversal сигнал при Pinnacle е подкрепял Cuiaba чрез Away +0.5. По-новото нормализирано движение за двойката Criciuma -0.25 / Cuiaba +0.25 подкрепя Cuiaba със средна промяна 2.64 процентни пункта при 3 букмейкъра. Посоките са противоположни, затова азиатският сигнал е маркиран като конфликтен и не се използва като самостоятелен избор.
Дисциплинарният профил на Criciuma като домакин е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 2.60 жълти, 0.00 червени и 2.60 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 80.0%, 80.0%, 50.0%, 30.0% и 20.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 22 от 22 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Cuiaba като гост е изчислен от 11 мача. Средно отборът получава 1.82 жълти, 0.09 червени и 1.91 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 54.5%, 9.1%, 9.1% и 9.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 9.1%. Данните за сезона са налични за 23 от 23 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Criciuma и Cuiaba завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 6 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 6 директни срещи показва средно 2.17 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.6. В мача бяха отчетени общо 6 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Criciuma като домакин беше изчислен от 10 мача със средно 2.6 жълти, 0 червени и 2.6 общо картона на мач. В този двубой Criciuma получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.6 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 20%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Cuiaba като гост беше изчислен от 11 мача със средно 1.82 жълти, 0.09 червени и 1.91 общо картона на мач. В този двубой Cuiaba получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 1.91 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 9.1%, 5+ в 9.1%, а червен картон в 9.1% от мачовете.
От 12 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.