📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W D L L W
0
🏟
✔ Краен резултат
1
W D D D W
Владение на топката
48%
52%
9
Общо удари
10
3
Точни удари
3
4
Неточни удари
5
5
Корнери
2
3
Жълти картони
4
1
Червени картони
0
2
Засади
0
4
Удари в наказателното поле
2
5
Удари извън наказателното поле
8
2
Блокирани удари
2
2
Спасявания
3
12
Нарушения
15
382
Точни пасове
438
442
Общо пасове
480
14
Free Kicks
12

🔁 Директни срещи

2
2
6
🟢 Goias 🟡 Равенства Fortaleza EC 🔴
Дата Мач Резултат
02.05.2026 Fortaleza EC - Goias 4 : 1
03.12.2023 Fortaleza EC - Goias 1 : 0
05.08.2023 Goias - Fortaleza EC 1 : 0
01.10.2022 Goias - Fortaleza EC 0 : 1
09.06.2022 Fortaleza EC - Goias 1 : 1
26.11.2020 Fortaleza EC - Goias 1 : 1
19.08.2020 Goias - Fortaleza EC 1 : 3
01.12.2019 Goias - Fortaleza EC 1 : 2
01.09.2019 Fortaleza EC - Goias 2 : 0
01.09.2018 Goias - Fortaleza EC 3 : 1

🗓 Последни мачове: Goias

Дата Мач Резултат Изх.
05.09.2026 Goias - Fortaleza EC 0 - 1 L
28.08.2026 Goias - São Bernardo 2 - 1 W
22.08.2026 Cuiaba - Goias 1 - 1 D
19.08.2026 Goias - Juventude 0 - 1 L
15.08.2026 Criciuma - Goias 1 - 0 L

📆 Последни мачове: Fortaleza EC

Дата Мач Резултат Изх.
05.09.2026 Goias - Fortaleza EC 0 - 1 W
31.08.2026 Fortaleza EC - Operario-PR 1 - 1 D
23.08.2026 Criciuma - Fortaleza EC 0 - 2 W
20.08.2026 Fortaleza EC - São Bernardo 1 - 1 D
15.08.2026 Juventude - Fortaleza EC 0 - 0 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Goias и Fortaleza EC е насрочена за 05.09.2026 19:00 в Serie B. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Goias е на позиция 10 с 36 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 5 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 21:26. Записаната форма е WDLLW. Fortaleza EC е на позиция 5 с 40 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 4 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 23:19. Записаната форма е WDDDW.

Последни резултати

Goias има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDLLWLDWDW. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Fortaleza EC има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWDDDWLWLW. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Goias има 2 победи, равенствата са 2, а Fortaleza EC има 6 победи. Средният общ брой голове е 2.50. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Под 2.5 гола — 80%; Над 1.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 11.10; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Goias -1 / Fortaleza EC +1 подкрепя Fortaleza EC със средна промяна 1.47 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 26 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Goias като домакин е изчислен от 12 мача. Средно отборът получава 2.33 жълти, 0.17 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 41.7%, 16.7% и 8.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 16.7%. Данните за сезона са налични за 25 от 25 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Fortaleza EC като гост е изчислен от 12 мача. Средно отборът получава 2.58 жълти, 0.42 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 66.7%, 33.3% и 25.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 25.0%. Данните за сезона са налични за 22 от 22 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 18:00:12 · Заключен: 2026-09-05 20:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Goias и Fortaleza EC завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 7 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.5 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 11.1. В мача бяха отчетени общо 7 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Goias като домакин беше изчислен от 12 мача със средно 2.33 жълти, 0.17 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой Goias получи 3 жълти и 1 червени картона, или 4 общо. Това е с 1.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 41.7%, 5+ в 8.3%, а червен картон в 16.7% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Fortaleza EC като гост беше изчислен от 12 мача със средно 2.58 жълти, 0.42 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Fortaleza EC получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 25%, а червен картон в 25% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Fortaleza EC с хендикап +1. Съхраненото пазарно движение беше 1.47 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 13 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 7 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 23:31:19
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.