📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W W D W W
2
🏟
✔ Краен резултат
2
Владение на топката
52%
48%
20
Общо удари
16
5
Точни удари
5
11
Неточни удари
8
3
Корнери
3
2
Жълти картони
4
0
Червени картони
0
11
Удари в наказателното поле
6
8
Удари извън наказателното поле
10
4
Блокирани удари
3
3
Спасявания
2
23
Нарушения
18
360
Точни пасове
317
433
Общо пасове
397
18
Free Kicks
21

🔁 Директни срещи

3
4
3
🟢 Juventude 🟡 Равенства Atletico Goianiense 🔴
Дата Мач Резултат
03.05.2026 Atletico Goianiense - Juventude 0 : 0
24.08.2024 Atletico Goianiense - Juventude 2 : 1
05.06.2024 Juventude - Atletico Goianiense 1 : 0
10.09.2023 Atletico Goianiense - Juventude 3 : 0
24.05.2023 Juventude - Atletico Goianiense 3 : 0
16.10.2022 Juventude - Atletico Goianiense 1 : 1
19.06.2022 Atletico Goianiense - Juventude 3 : 1
23.11.2021 Atletico Goianiense - Juventude 1 : 1
11.07.2021 Juventude - Atletico Goianiense 1 : 1
18.09.2018 Atletico Goianiense - Juventude 0 : 1

🗓 Последни мачове: Juventude

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 Londrina - Juventude 0 - 0 D
25.08.2026 Juventude - CRB 2 - 1 W
19.08.2026 Goias - Juventude 0 - 1 W
15.08.2026 Juventude - Fortaleza EC 0 - 0 D
09.08.2026 Novorizontino - Juventude 0 - 1 W

📆 Последни мачове: Atletico Goianiense

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Avai - Atletico Goianiense 0 - 1 W
25.08.2026 Atletico Goianiense - Botafogo SP 3 - 0 W
18.08.2026 Londrina - Atletico Goianiense 0 - 0 D
15.08.2026 Atletico Goianiense - Vila Nova 0 - 2 L
09.08.2026 Nautico Recife - Atletico Goianiense 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Juventude и Atletico Goianiense е насрочена за 05.09.2026 21:00 в Serie B. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Juventude е на позиция 1 с 45 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 5 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 22:12. Записаната форма е WWDWW. Atletico Goianiense е на позиция 7 с 39 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 7 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 23:20. Записаната форма е WWDLD.

Последни резултати

Juventude има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWDWLDWLW. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 0.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%. Atletico Goianiense има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDLDWWDWL. Средните стойности са 1 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Juventude има 3 победи, равенствата са 4, а Atletico Goianiense има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.10. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 100%; Под 2.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 40%; Над 1.5 гола — 40%; Двата отбора да отбележат — 20%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.90; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Juventude -1.25 / Atletico Goianiense +1.25 подкрепя Juventude със средна промяна 2.54 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 10 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Juventude като домакин е изчислен от 13 мача. Средно отборът получава 1.77 жълти, 0.00 червени и 1.77 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 76.9%, 46.2%, 38.5%, 15.4% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 24 от 24 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Atletico Goianiense като гост е изчислен от 11 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.09 червени и 2.09 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 63.6%, 36.4%, 9.1% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 9.1%. Данните за сезона са налични за 21 от 21 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 19:00:05 · Заключен: 2026-09-05 23:04:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Juventude и Atletico Goianiense завърши при резултат 2:2. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Финалната статистика отчете общо 6 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.1 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.9. В мача бяха отчетени общо 6 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Juventude като домакин беше изчислен от 13 мача със средно 1.77 жълти, 0 червени и 1.77 общо картона на мач. В този двубой Juventude получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.23 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 38.5%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Atletico Goianiense като гост беше изчислен от 11 мача със средно 2 жълти, 0.09 червени и 2.09 общо картона на мач. В този двубой Atletico Goianiense получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 1.91 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 36.4%, 5+ в 0%, а червен картон в 9.1% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Juventude с хендикап -1.25. Съхраненото пазарно движение беше 2.54 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 2:2 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Обобщение

От 12 проверими предварителни индикатора 0 съвпаднаха с крайния резултат, а 12 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 01:02:47
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.