Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 13.12.2020 | Botafogo SP - Nautico Recife | 1 : 1 |
| 13.09.2020 | Nautico Recife - Botafogo SP | 3 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Nautico Recife - Athletic Club | 2 - 1 | W |
| 23.08.2026 | São Bernardo - Nautico Recife | 1 - 1 | D |
| 19.08.2026 | Nautico Recife - Ceara | 1 - 0 | W |
| 15.08.2026 | Ponte Preta - Nautico Recife | 1 - 1 | D |
| 09.08.2026 | Nautico Recife - Atletico Goianiense | 1 - 1 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Botafogo SP - Cuiaba | 1 - 2 | L |
| 25.08.2026 | Atletico Goianiense - Botafogo SP | 3 - 0 | L |
| 20.08.2026 | Botafogo SP - Criciuma | 1 - 1 | D |
| 14.08.2026 | São Bernardo - Botafogo SP | 0 - 1 | W |
| 08.08.2026 | Botafogo SP - America Mineiro | 2 - 1 | W |
Предстоящата среща между Nautico Recife и Botafogo SP е насрочена за 03.09.2026 23:00 в Serie B. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Nautico Recife е на позиция 12 с 34 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 4 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 24:24. Записаната форма е WDWDD. Botafogo SP е на позиция 15 с 31 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 6 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 24:21. Записаната форма е LLDWW.
Nautico Recife има 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWDDDWLLD. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Botafogo SP има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDWWLWDDW. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 2 директни срещи Nautico Recife има 1 победи, равенствата са 1, а Botafogo SP има 0 победи. Средният общ брой голове е 3. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 100%; Под 2.5 гола — 80%; Над 1.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 0.5 гола първо полувреме — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Nautico Recife -0.75 / Botafogo SP +0.75 подкрепя Botafogo SP със средна промяна 1.03 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Nautico Recife като домакин е изчислен от 12 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.08 червени и 3.08 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 91.7%, 66.7%, 33.3% и 8.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 8.3%. Данните за сезона са налични за 23 от 23 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Botafogo SP като гост е изчислен от 12 мача. Средно отборът получава 2.75 жълти, 0.00 червени и 2.75 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 91.7%, 58.3%, 25.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 22 от 22 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Nautico Recife и Botafogo SP завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Nautico Recife като домакин беше изчислен от 12 мача със средно 3 жълти, 0.08 червени и 3.08 общо картона на мач. В този двубой Nautico Recife получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1.08 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 8.3%, а червен картон в 8.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Botafogo SP като гост беше изчислен от 12 мача със средно 2.75 жълти, 0 червени и 2.75 общо картона на мач. В този двубой Botafogo SP получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.75 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 58.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Botafogo SP с хендикап +0.75. Съхраненото пазарно движение беше 1.03 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 1:0 уреждането на линията е половин загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 6 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.