📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W W W D L
3
🏟
✔ Краен резултат
1
L W W W L
Владение на топката
52%
48%
14
Общо удари
7
7
Точни удари
4
5
Неточни удари
1
8
Корнери
2
2
Жълти картони
1
0
Червени картони
0
0
Засади
3
10
Удари в наказателното поле
4
4
Удари извън наказателното поле
3
2
Блокирани удари
2
3
Спасявания
5
13
Нарушения
10
395
Точни пасове
366
472
Общо пасове
440
9
Free Kicks
13

🔁 Директни срещи

3
3
2
🟢 Novorizontino 🟡 Равенства Avai 🔴
Дата Мач Резултат
03.05.2026 Avai - Novorizontino 3 : 3
30.04.2026 Novorizontino - Avai 1 : 2
03.08.2025 Novorizontino - Avai 1 : 1
06.04.2025 Avai - Novorizontino 1 : 1
23.10.2024 Novorizontino - Avai 2 : 0
08.07.2024 Avai - Novorizontino 0 : 1
11.09.2023 Avai - Novorizontino 1 : 0
24.05.2023 Novorizontino - Avai 2 : 0

🗓 Последни мачове: Novorizontino

Дата Мач Резултат Изх.
05.09.2026 Novorizontino - Avai 3 - 1 W
28.08.2026 Novorizontino - Sport Recife 2 - 1 W
25.08.2026 Athletic Club - Novorizontino 1 - 4 W
21.08.2026 Novorizontino - America Mineiro 3 - 0 W
16.08.2026 CRB - Novorizontino 0 - 0 D

📆 Последни мачове: Avai

Дата Мач Резултат Изх.
05.09.2026 Novorizontino - Avai 3 - 1 L
30.08.2026 Avai - Atletico Goianiense 0 - 1 L
23.08.2026 Ponte Preta - Avai 0 - 2 W
20.08.2026 Avai - Sport Recife 2 - 1 W
16.08.2026 Operario-PR - Avai 1 - 2 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Novorizontino и Avai е насрочена за 05.09.2026 19:00 в Serie B. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Novorizontino е на позиция 4 с 43 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 6 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 32:19. Записаната форма е WWWDL. Avai е на позиция 16 с 29 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 5 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 21:27. Записаната форма е LWWWL.

Последни резултати

Novorizontino има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWDLWLLLW. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Avai има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWWLLWDWL. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Директни срещи

В последните 8 директни срещи Novorizontino има 3 победи, равенствата са 3, а Avai има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.38. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 25%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Над 1.5 гола — 60%; Над 2.5 гола — 50%; Под 2.5 гола — 50%; Двата отбора да отбележат — 40%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 11.20; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Novorizontino с увереност 64%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 63.60%, 22.96% и 13.45%. Разликата в моделния momentum е 50.15 пункта в полза на Novorizontino. Оценката за качество на входните данни е 86/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.48 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -5.88%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Novorizontino като домакин е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 2.30 жълти, 0.00 червени и 2.30 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 60.0%, 50.0%, 20.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 23 от 23 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Avai като гост е изчислен от 11 мача. Средно отборът получава 3.18 жълти, 0.09 червени и 3.27 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 90.9%, 54.5%, 27.3% и 18.2% от тези мачове, а червен картон е имало в 9.1%. Данните за сезона са налични за 23 от 23 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 18:00:12 · Заключен: 2026-09-05 20:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Novorizontino и Avai завърши при резултат 3:1. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 4. Финалната статистика отчете общо 10 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 8 директни срещи е 2.38 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 11.2. В мача бяха отчетени общо 10 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Novorizontino като домакин беше изчислен от 10 мача със средно 2.3 жълти, 0 червени и 2.3 общо картона на мач. В този двубой Novorizontino получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.3 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Avai като гост беше изчислен от 11 мача със средно 3.18 жълти, 0.09 червени и 3.27 общо картона на мач. В този двубой Avai получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 2.27 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 54.5%, 5+ в 18.2%, а червен картон в 9.1% от мачовете.

Обобщение

От 11 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 7 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 23:31:19
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.