Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 01.06.2026 | Ponte Preta - Botafogo SP | 0 : 0 |
| 15.02.2025 | Ponte Preta - Botafogo SP | 0 : 0 |
| 05.10.2024 | Ponte Preta - Botafogo SP | 1 : 0 |
| 20.06.2024 | Botafogo SP - Ponte Preta | 2 : 0 |
| 07.02.2024 | Botafogo SP - Ponte Preta | 0 : 3 |
| 12.08.2023 | Botafogo SP - Ponte Preta | 0 : 0 |
| 02.05.2023 | Ponte Preta - Botafogo SP | 2 : 0 |
| 16.02.2022 | Ponte Preta - Botafogo SP | 0 : 1 |
| 14.05.2021 | Ponte Preta - Botafogo SP | 0 : 0 |
| 13.03.2021 | Botafogo SP - Ponte Preta | 0 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 05.11.2026 | Botafogo SP - Londrina | 4 - 0 | W |
| 31.10.2026 | Botafogo SP - Sport Recife | 1 - 1 | D |
| 24.10.2026 | Avai - Botafogo SP | 0 - 2 | W |
| 18.10.2026 | CRB - Botafogo SP | 0 - 1 | W |
| 13.10.2026 | Botafogo SP - Ceara | 1 - 0 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.10.2026 | Criciuma - Ponte Preta | 2 - 0 | L |
| 24.10.2026 | Ponte Preta - Fortaleza EC | 2 - 2 | D |
| 16.10.2026 | Ponte Preta - Atletico Goianiense | 1 - 1 | D |
| 12.10.2026 | Novorizontino - Ponte Preta | 5 - 1 | L |
| 07.10.2026 | Ponte Preta - Juventude | 0 - 2 | L |
Предстоящата среща между Botafogo SP и Ponte Preta е насрочена за 29.09.2026 22:30 в Serie B. Посоченият стадион е Estádio Santa Cruz, Ribeirão Preto, São Paulo. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Botafogo SP е на позиция 16 с 32 точки след 29 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 8 равенства и 13 загуби. Головата разлика е 32:36. Записаната форма е DLLLL. Ponte Preta е на позиция 20 с 13 точки след 29 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 4 равенства и 22 загуби. Головата разлика е 17:62. Записаната форма е WLLLL.
Botafogo SP има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLLLLDWWL. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Ponte Preta има 1 победи, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLLLLLDLD. Средните стойности са 0.30 отбелязани и 2.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.
В последните 10 директни срещи Botafogo SP има 2 победи, равенствата са 4, а Ponte Preta има 4 победи. Средният общ брой голове е 1. Двата отбора са отбелязали в 0% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 10%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Под 2.5 гола — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Botafogo SP с увереност 76%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 76.33%, 13.63% и 10.04%. Разликата в моделния momentum е 66.28 пункта в полза на Botafogo SP. Оценката за качество на входните данни е 100/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.25 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -4.59%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 17, оценка 82/100, успеваемост на групата 81.94% при 2530 наблюдения). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 79.80% при 604 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Botafogo SP като домакин е изчислен от 14 мача. Средно отборът получава 2.14 жълти, 0.07 червени и 2.21 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 85.7%, 64.3%, 35.7%, 35.7% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 7.1%. Данните за сезона са налични за 29 от 29 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Ponte Preta като гост е изчислен от 14 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.36 червени и 2.86 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 78.6%, 50.0%, 21.4% и 14.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 28.6%. Данните за сезона са налични за 29 от 29 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Botafogo SP и Ponte Preta завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 1 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 90%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Botafogo SP като домакин беше изчислен от 14 мача със средно 2.14 жълти, 0.07 червени и 2.21 общо картона на мач. В този двубой Botafogo SP получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.21 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 35.7%, 5+ в 0%, а червен картон в 7.1% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Ponte Preta като гост беше изчислен от 14 мача със средно 2.5 жълти, 0.36 червени и 2.86 общо картона на мач. В този двубой Ponte Preta получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.86 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 14.3%, а червен картон в 28.6% от мачовете.
Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 17. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 10 съвпаднаха с крайния резултат, а 0 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.