📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W L W W L
3
🏟 Estádio Heriberto Hülse , Criciúma, Santa Catarina
✔ Краен резултат
0
L L D W W
Владение на топката
66%
34%
0.82
Очаквани голове (xG)
0.05
19
Общо удари
1
5
Точни удари
0
10
Неточни удари
1
5
Корнери
2
1
Жълти картони
5
0
Червени картони
1
1
Засади
0
8
Удари в наказателното поле
1
11
Удари извън наказателното поле
0
4
Блокирани удари
1
0
Спасявания
3
10
Нарушения
17
89%
Точност на пасовете
75%
546
Точни пасове
232
611
Общо пасове
309
-1.54
Предотвратени голове
-1.54

🔁 Директни срещи

5
3
2
🟢 Criciuma 🟡 Равенства Avai 🔴
Дата Мач Резултат
30.05.2026 Avai - Criciuma 1 : 2
11.01.2026 Criciuma - Avai 2 : 1
19.10.2025 Avai - Criciuma 1 : 1
27.06.2025 Criciuma - Avai 1 : 2
22.02.2025 Avai - Criciuma 0 : 3
12.02.2024 Avai - Criciuma 2 : 3
05.08.2023 Avai - Criciuma 1 : 0
28.04.2023 Criciuma - Avai 1 : 0
22.03.2023 Criciuma - Avai 0 : 0
18.03.2023 Avai - Criciuma 0 : 0

🗓 Последни мачове: Criciuma

Дата Мач Резултат Изх.
30.10.2026 Criciuma - Ponte Preta 2 - 0 W
24.10.2026 Sport Recife - Criciuma 2 - 1 L
18.10.2026 São Bernardo - Criciuma 0 - 1 W
12.10.2026 Criciuma - America Mineiro 1 - 0 W
08.10.2026 Ceara - Criciuma 1 - 0 L

📆 Последни мачове: Avai

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Nautico Recife - Avai 1 - 0 L
24.10.2026 Avai - Botafogo SP 0 - 2 L
18.10.2026 Avai - Athletic Club 0 - 0 D
11.10.2026 Cuiaba - Avai 0 - 1 W
07.10.2026 Avai - Londrina 2 - 1 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Criciuma и Avai е насрочена за 27.09.2026 17:00 в Serie B. Посоченият стадион е Estádio Heriberto Hülse, Criciúma, Santa Catarina. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Criciuma е на позиция 7 с 47 точки след 29 мача. Сезонният баланс е 13 победи, 8 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 28:27. Записаната форма е LLLWL. Avai е на позиция 17 с 30 точки след 29 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 6 равенства и 15 загуби. Головата разлика е 30:38. Записаната форма е LDLLL.

Последни резултати

Criciuma има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLWLLDWLD. Средните стойности са 0.50 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%. Avai има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLLLWWWLL. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Criciuma има 5 победи, равенствата са 3, а Avai има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.10. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 40%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.50; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Criciuma -0.25 / Avai +0.25 подкрепя Criciuma със средна промяна 2.16 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 29 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Criciuma като домакин е изчислен от 14 мача. Средно отборът получава 2.71 жълти, 0.07 червени и 2.79 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 85.7%, 85.7%, 57.1%, 28.6% и 21.4% от тези мачове, а червен картон е имало в 7.1%. Данните за сезона са налични за 28 от 29 завършени мача (96.6% покритие). Дисциплинарният профил на Avai като гост е изчислен от 14 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.07 червени и 3.07 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 85.7%, 50.0%, 28.6% и 14.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 7.1%. Данните за сезона са налични за 28 от 29 завършени мача (96.6% покритие).

Генериран: 2026-09-27 16:02:54 · Заключен: 2026-09-27 16:04:21

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Criciuma и Avai завърши при резултат 3:0. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 7 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.1 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.5. В мача бяха отчетени общо 7 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Criciuma като домакин беше изчислен от 14 мача със средно 2.71 жълти, 0.07 червени и 2.79 общо картона на мач. В този двубой Criciuma получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.79 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 57.1%, 5+ в 21.4%, а червен картон в 7.1% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Avai като гост беше изчислен от 14 мача със средно 3 жълти, 0.07 червени и 3.07 общо картона на мач. В този двубой Avai получи 5 жълти и 1 червени картона, или 6 общо. Това е с 2.93 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 14.3%, а червен картон в 7.1% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Criciuma с хендикап -0.25. Съхраненото пазарно движение беше 2.16 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 3:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 12 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-27 18:31:29
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.