📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D L D W D
2
🏟 Estádio Onésio Brasileiro Alvarenga , Goiânia, Goiás
✔ Краен резултат
0
L L W D L
Владение на топката
56%
44%
23
Общо удари
10
9
Точни удари
3
8
Неточни удари
4
9
Корнери
5
0
Жълти картони
3
0
Червени картони
0
1
Засади
2
9
Удари в наказателното поле
5
14
Удари извън наказателното поле
5
6
Блокирани удари
3
4
Спасявания
7
18
Нарушения
9
402
Точни пасове
285
478
Общо пасове
366
9
Free Kicks
17

🔁 Директни срещи

4
2
4
🟢 Vila Nova 🟡 Равенства Londrina 🔴
Дата Мач Резултат
31.05.2026 Londrina - Vila Nova 0 : 1
10.11.2023 Vila Nova - Londrina 4 : 1
15.07.2023 Londrina - Vila Nova 1 : 0
12.08.2022 Vila Nova - Londrina 0 : 0
29.04.2022 Londrina - Vila Nova 2 : 2
20.11.2021 Vila Nova - Londrina 2 : 1
15.08.2021 Londrina - Vila Nova 1 : 0
27.09.2019 Londrina - Vila Nova 0 : 1
01.06.2019 Vila Nova - Londrina 0 : 1
26.10.2018 Londrina - Vila Nova 3 : 2

🗓 Последни мачове: Vila Nova

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Vila Nova - Juventude 2 - 2 D
24.10.2026 São Bernardo - Vila Nova 3 - 2 L
18.10.2026 Vila Nova - Novorizontino 2 - 2 D
11.10.2026 Nautico Recife - Vila Nova 0 - 2 W
07.10.2026 Vila Nova - Cuiaba 0 - 0 D

📆 Последни мачове: Londrina

Дата Мач Резултат Изх.
01.11.2026 Londrina - America Mineiro 1 - 3 L
24.10.2026 CRB - Londrina 2 - 1 L
20.10.2026 Londrina - Cuiaba 1 - 0 W
13.10.2026 Athletic Club - Londrina 2 - 2 D
07.10.2026 Avai - Londrina 2 - 1 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Vila Nova и Londrina е насрочена за 25.09.2026 23:30 в Serie B. Посоченият стадион е Estádio Onésio Brasileiro Alvarenga, Goiânia, Goiás. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Vila Nova е на позиция 1 с 51 точки след 29 мача. Сезонният баланс е 15 победи, 6 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 41:31. Записаната форма е WDWLW. Londrina е на позиция 18 с 28 точки след 29 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 7 равенства и 15 загуби. Головата разлика е 39:41. Записаната форма е LWWLD.

Последни резултати

Vila Nova има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWLWDWWLL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 10% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%. Londrina има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWLDLDLLL. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Vila Nova има 4 победи, равенствата са 2, а Londrina има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.20. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 80%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%; Над 2.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 11.30; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Vila Nova с увереност 60%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 60.03%, 25.47% и 14.50%. Разликата в моделния momentum е 45.53 пункта в полза на Vila Nova. Оценката за качество на входните данни е 100/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.57 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -5.75%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Vila Nova като домакин е изчислен от 14 мача. Средно отборът получава 2.57 жълти, 0.07 червени и 2.64 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 85.7%, 64.3%, 42.9%, 28.6% и 21.4% от тези мачове, а червен картон е имало в 7.1%. Данните за сезона са налични за 29 от 29 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Londrina като гост е изчислен от 14 мача. Средно отборът получава 2.64 жълти, 0.14 червени и 2.79 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 85.7%, 57.1%, 21.4% и 14.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 14.3%. Данните за сезона са налични за 29 от 29 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-25 16:02:48 · Заключен: 2026-09-26 01:10:07

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Vila Nova и Londrina завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 14 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.2 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 11.3. В мача бяха отчетени общо 14 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Vila Nova като домакин беше изчислен от 14 мача със средно 2.57 жълти, 0.07 червени и 2.64 общо картона на мач. В този двубой Vila Nova получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 2.64 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 42.9%, 5+ в 21.4%, а червен картон в 7.1% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Londrina като гост беше изчислен от 14 мача със средно 2.64 жълти, 0.14 червени и 2.79 общо картона на мач. В този двубой Londrina получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.21 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 57.1%, 5+ в 14.3%, а червен картон в 14.3% от мачовете.

Обобщение

От 11 проверими предварителни индикатора 10 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-26 03:50:07
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.