📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
1
🏟
✔ Краен резултат
2
L W D W W

🔁 Директни срещи

0
0
3
🟢 Tallinna Kalev II 🟡 Равенства Narva U21 🔴
Дата Мач Резултат
01.08.2026 Narva U21 - Tallinna Kalev II 5 : 0
22.06.2026 Tallinna Kalev II - Narva U21 2 : 3
04.04.2026 Narva U21 - Tallinna Kalev II 3 : 1

🗓 Последни мачове: Tallinna Kalev II

Дата Мач Резултат Изх.
02.11.2026 Tallinna Kalev II - Tartu Kalev 3 - 2 W
29.10.2026 Flora Tallinn - Tallinna Kalev II 10 - 1 L
25.10.2026 Tallinna Kalev II - Luunja 2 - 3 L
18.10.2026 Levadia U19 - Tallinna Kalev II 3 - 1 L
11.10.2026 Tallinna Kalev II - Parnu JK Vaprus U21 1 - 1 D

📆 Последни мачове: Narva U21

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Narva U21 - Legion 0 - 3 L
25.10.2026 Narva U21 - Tulevik 2 - 1 W
19.10.2026 JK Tabasalu - Narva U21 0 - 0 D
15.10.2026 Narva U21 - Tartu Kalev 2 - 0 W
11.10.2026 Johvi Phoenix - Narva U21 0 - 1 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Tallinna Kalev II и Narva U21 е насрочена за 19.09.2026 16:00 в Esiliiga B. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Tallinna Kalev II е на позиция 9 с 26 точки след 29 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 5 равенства и 17 загуби. Головата разлика е 59:75. Записаната форма е LWLWD. Narva U21 е на позиция 1 с 57 точки след 28 мача. Сезонният баланс е 18 победи, 3 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 67:34. Записаната форма е WWWWD.

Последни резултати

Tallinna Kalev II има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLWDDDWLW. Средните стойности са 2.10 отбелязани и 2.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Narva U21 има 8 победи, 1 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWDLWWWW. Средните стойности са 2.30 отбелязани и 0.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 3 директни срещи Tallinna Kalev II има 0 победи, равенствата са 0, а Narva U21 има 3 победи. Средният общ брой голове е 4.67. Двата отбора са отбелязали в 66.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 70%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%; Над 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Tallinna Kalev II 0 / Narva U21 0 подкрепя Tallinna Kalev II със средна промяна 7.45 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, 1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even - First Half — Even (коефициент 1.82). Combo (BTTS Yes + Over 2.5) — Yes (коефициент 1.17, оценка 74/100, успеваемост на коефициентната група 74.07% при 27 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Tallinna Kalev II като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 1.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 29 завършени мача (13.8% покритие). Дисциплинарният профил на Narva U21 като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 1.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 1 от 28 завършени мача (3.6% покритие).

Генериран: 2026-09-19 16:02:59 · Заключен: 2026-09-19 17:40:22

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Tallinna Kalev II и Narva U21 завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 3 директни срещи е 4.67 гола, а този двубой завърши с 3. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Tallinna Kalev II с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 7.45 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 1:2 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше четен брой голове през първото полувреме при коефициент 1.82. Реалният изход по пазара е четен брой голове през първото полувреме. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора + над 2.5 гола при коефициент 1.17. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора + над 2.5 гола. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 10 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-19 19:53:14
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.