Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 10.05.2026 | Qingdao Youth Island - Wuhan Three Towns | 1 : 1 |
| 18.07.2025 | Wuhan Three Towns - Qingdao Youth Island | 1 : 0 |
| 03.03.2025 | Qingdao Youth Island - Wuhan Three Towns | 2 : 0 |
| 02.11.2024 | Wuhan Three Towns - Qingdao Youth Island | 1 : 3 |
| 16.06.2024 | Qingdao Youth Island - Wuhan Three Towns | 0 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Qingdao Jonoon - Wuhan Three Towns | 1 - 5 | W |
| 22.08.2026 | Wuhan Three Towns - Tianjin Teda | 0 - 0 | D |
| 14.08.2026 | Wuhan Three Towns - SHANGHAI SIPG | 2 - 3 | L |
| 08.08.2026 | Hangzhou Greentown - Wuhan Three Towns | - | |
| 01.08.2026 | Chengdu Better City - Wuhan Three Towns | 1 - 1 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Tianjin Teda - Qingdao Youth Island | 1 - 1 | D |
| 22.08.2026 | Qingdao Youth Island - Shandong Luneng | 2 - 0 | W |
| 14.08.2026 | Qingdao Youth Island - Chongqing Tongliang Long | 0 - 0 | D |
| 09.08.2026 | Henan Jianye - Qingdao Youth Island | 0 - 0 | D |
| 02.08.2026 | Qingdao Youth Island - Qingdao Jonoon | 2 - 0 | W |
Предстоящата среща между Wuhan Three Towns и Qingdao Youth Island е насрочена за 05.09.2026 11:00 в Super League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Wuhan Three Towns е на позиция 15 с 19 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 8 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 28:35. Записаната форма е WDLDW. Qingdao Youth Island е на позиция 3 с 37 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 10 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 26:29. Записаната форма е DWDDW.
Wuhan Three Towns има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDLDWDWLLD. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Qingdao Youth Island има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWDDWWLDLW. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.
В последните 5 директни срещи Wuhan Three Towns има 2 победи, равенствата са 1, а Qingdao Youth Island има 2 победи. Средният общ брой голове е 2. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 2.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 1.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Wuhan Three Towns -0.75 / Qingdao Youth Island +0.75 подкрепя Qingdao Youth Island със средна промяна 1.16 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Wuhan Three Towns като домакин е изчислен от 11 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 81.8%, 45.5%, 45.5%, 18.2% и 9.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 23 от 23 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Qingdao Youth Island като гост е изчислен от 12 мача. Средно отборът получава 2.83 жълти, 0.00 червени и 2.83 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 83.3%, 58.3%, 16.7% и 16.7% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 25 от 25 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Wuhan Three Towns и Qingdao Youth Island завърши при резултат 2:2. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 5 директни срещи е 2 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Wuhan Three Towns като домакин беше изчислен от 11 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Wuhan Three Towns получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 2 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 45.5%, 5+ в 9.1%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Qingdao Youth Island като гост беше изчислен от 12 мача със средно 2.83 жълти, 0 червени и 2.83 общо картона на мач. В този двубой Qingdao Youth Island получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.17 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 58.3%, 5+ в 16.7%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Qingdao Youth Island с хендикап +0.75. Съхраненото пазарно движение беше 1.16 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 2:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 7 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.