Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 10.05.2026 | Qingdao Jonoon - Dalian Zhixing | 3 : 1 |
| 03.08.2025 | Dalian Zhixing - Qingdao Jonoon | 1 : 0 |
| 02.04.2025 | Qingdao Jonoon - Dalian Zhixing | 1 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | Dalian Zhixing - Shanghai Shenhua | 1 - 0 | W |
| 28.08.2026 | Dalian Zhixing - Beijing Guoan | 1 - 1 | D |
| 23.08.2026 | Chongqing Tongliang Long - Dalian Zhixing | 0 - 1 | W |
| 19.08.2026 | SHANGHAI SIPG - Dalian Zhixing | 1 - 1 | D |
| 15.08.2026 | Yunnan Yukun - Dalian Zhixing | 3 - 1 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Qingdao Jonoon - Wuhan Three Towns | 1 - 5 | L |
| 23.08.2026 | SHANGHAI SIPG - Qingdao Jonoon | 2 - 1 | L |
| 14.08.2026 | Shandong Luneng - Qingdao Jonoon | 3 - 1 | L |
| 08.08.2026 | Qingdao Jonoon - Shanghai Shenhua | 0 - 1 | L |
| 02.08.2026 | Qingdao Youth Island - Qingdao Jonoon | 2 - 0 | L |
Предстоящата среща между Dalian Zhixing и Qingdao Jonoon е насрочена за 05.09.2026 11:35 в Super League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Dalian Zhixing е на позиция 4 с 37 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 2 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 31:36. Записаната форма е DWDLW. Qingdao Jonoon е на позиция 16 с 14 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 3 равенства и 12 загуби. Головата разлика е 30:40. Записаната форма е LLLLL.
Dalian Zhixing има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWDLWDLDW. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Qingdao Jonoon има 0 победи, 1 равенства и 9 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLLLLLLD. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 2.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 3 директни срещи Dalian Zhixing има 1 победи, равенствата са 1, а Qingdao Jonoon има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.33. Двата отбора са отбелязали в 66.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 33.3%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Под 2.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 8.20; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 96%; над 9.5 корнера — 86%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Dalian Zhixing с увереност 67%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 66.87%, 19.14% и 13.99%. Разликата в моделния momentum е 52.87 пункта в полза на Dalian Zhixing. Оценката за качество на входните данни е 94/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.36 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -9.06%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Dalian Zhixing 0 / Qingdao Jonoon 0 подкрепя Dalian Zhixing със средна промяна 1.92 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 5 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Dalian Zhixing като домакин е изчислен от 12 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.00 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 75.0%, 50.0%, 16.7%, 8.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 25 от 25 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Qingdao Jonoon като гост е изчислен от 13 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.15 червени и 2.15 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 76.9%, 53.8%, 46.2%, 23.1% и 7.7% от тези мачове, а червен картон е имало в 15.4%. Данните за сезона са налични за 25 от 25 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Dalian Zhixing и Qingdao Jonoon завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Финалната статистика отчете общо 6 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 3 директни срещи показва средно 2.33 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 8.2. В мача бяха отчетени общо 6 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 96%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 86%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Dalian Zhixing като домакин беше изчислен от 12 мача със средно 1.5 жълти, 0 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой Dalian Zhixing получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 1.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 16.7%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Qingdao Jonoon като гост беше изчислен от 13 мача със средно 2 жълти, 0.15 червени и 2.15 общо картона на мач. В този двубой Qingdao Jonoon получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.15 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 46.2%, 5+ в 7.7%, а червен картон в 15.4% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Dalian Zhixing с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.92 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
От 14 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 7 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.