Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 16.08.2025 | Sichuan Jiuniu - Shandong Luneng | 0 : 2 |
| 11.04.2025 | Shandong Luneng - Sichuan Jiuniu | 4 : 0 |
| 28.09.2024 | Sichuan Jiuniu - Shandong Luneng | 1 : 4 |
| 16.05.2024 | Shandong Luneng - Sichuan Jiuniu | 3 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | Shandong Luneng - SHANGHAI SIPG | 0 - 3 | L |
| 28.08.2026 | Shanghai Shenhua - Shandong Luneng | 2 - 3 | W |
| 22.08.2026 | Qingdao Youth Island - Shandong Luneng | 2 - 0 | L |
| 14.08.2026 | Shandong Luneng - Qingdao Jonoon | 3 - 1 | W |
| 09.08.2026 | Shandong Luneng - Tianjin Teda | 2 - 1 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Sichuan Jiuniu - SHANGHAI SIPG | 0 - 1 | L |
| 22.08.2026 | Sichuan Jiuniu - Hangzhou Greentown | 1 - 1 | D |
| 15.08.2026 | Shenyang Urban - Sichuan Jiuniu | 1 - 2 | W |
| 07.08.2026 | Beijing Guoan - Sichuan Jiuniu | 4 - 0 | L |
| 02.08.2026 | Sichuan Jiuniu - Chongqing Tongliang Long | 2 - 0 | W |
Предстоящата среща между Shandong Luneng и Sichuan Jiuniu е насрочена за 05.09.2026 12:00 в Super League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Shandong Luneng е на позиция 5 с 36 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 3 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 37:36. Записаната форма е WLWWW. Sichuan Jiuniu е на позиция 11 с 27 точки след 22 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 2 равенства и 13 загуби. Головата разлика е 30:41. Записаната форма е LDWLW.
Shandong Luneng има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLWWWLDLW. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Sichuan Jiuniu има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDWLWLDLWL. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 4 директни срещи Shandong Luneng има 4 победи, равенствата са 0, а Sichuan Jiuniu има 0 победи. Средният общ брой голове е 4. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 75%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 2.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.60; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като Shandong Luneng или равенство (1X) с увереност 80%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 59.06%, 21.42% и 19.52%. Разликата в моделния momentum е 39.54 пункта в полза на Shandong Luneng. Оценката за качество на входните данни е 97/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.18 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -5.04%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Дисциплинарният профил на Shandong Luneng като домакин е изчислен от 12 мача. Средно отборът получава 2.25 жълти, 0.00 червени и 2.25 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 75.0%, 41.7%, 8.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 25 от 25 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Sichuan Jiuniu като гост е изчислен от 12 мача. Средно отборът получава 1.75 жълти, 0.25 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 41.7%, 8.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 25.0%. Данните за сезона са налични за 25 от 25 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Shandong Luneng и Sichuan Jiuniu завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 3 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 4 директни срещи е 4 гола, а този двубой завърши с 2. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.6. В мача бяха отчетени общо 3 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Shandong Luneng като домакин беше изчислен от 12 мача със средно 2.25 жълти, 0 червени и 2.25 общо картона на мач. В този двубой Shandong Luneng получи 0 жълти и 1 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.25 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 41.7%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Sichuan Jiuniu като гост беше изчислен от 12 мача със средно 1.75 жълти, 0.25 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Sichuan Jiuniu получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 41.7%, 5+ в 0%, а червен картон в 25% от мачовете.
От 10 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.