📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
1
🏟 Tongliang Long Stadium , Chongqing
✔ Краен резултат
3
Владение на топката
61%
39%
13
Общо удари
15
5
Точни удари
6
3
Неточни удари
4
7
Корнери
1
1
Жълти картони
1
0
Червени картони
0
1
Засади
0
8
Удари в наказателното поле
11
5
Удари извън наказателното поле
4
5
Блокирани удари
5
3
Спасявания
5
11
Нарушения
14
417
Точни пасове
229
458
Общо пасове
293
14
Free Kicks
10

🔁 Директни срещи

0
1
2
🟢 Chongqing Tongliang Long 🟡 Равенства Shanghai Shenhua 🔴
Дата Мач Резултат
06.09.2026 Chongqing Tongliang Long - Shanghai Shenhua 1 : 3
09.05.2026 Shanghai Shenhua - Chongqing Tongliang Long 2 : 2
30.08.2023 Chongqing Tongliang Long - Shanghai Shenhua 0 : 2

📆 Последни мачове: Shanghai Shenhua

Дата Мач Резултат Изх.
01.09.2026 Dalian Zhixing - Shanghai Shenhua 1 - 0 L
28.08.2026 Shanghai Shenhua - Shandong Luneng 2 - 3 L
22.08.2026 Chengdu Better City - Shanghai Shenhua 4 - 5 W
18.08.2026 Shanghai Shenhua - Beijing Guoan 0 - 3 L
15.08.2026 Shanghai Shenhua - Henan Jianye 4 - 1 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Chongqing Tongliang Long и Shanghai Shenhua е насрочена за 06.09.2026 11:00 в Super League. Посоченият стадион е Tongliang Long Stadium, Chongqing. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Chongqing Tongliang Long е на позиция 8 с 31 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 8 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 23:24. Записаната форма е DLDLL. Shanghai Shenhua е на позиция 9 с 28 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 5 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 37:34. Записаната форма е LWLWW.

Последни резултати

Chongqing Tongliang Long има 1 победи, 4 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLDLLLWDD. Средните стойности са 0.70 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 10%. Shanghai Shenhua има 4 победи, 0 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWLWWLLWL. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 2 директни срещи Chongqing Tongliang Long има 0 победи, равенствата са 1, а Shanghai Shenhua има 1 победи. Средният общ брой голове е 3. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Под 3.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 2.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.30; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Chongqing Tongliang Long -0.25 / Shanghai Shenhua +0.25 подкрепя Chongqing Tongliang Long със средна промяна 1.74 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 12 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 79.59% при 588 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Chongqing Tongliang Long като домакин е изчислен от 12 мача. Средно отборът получава 1.17 жълти, 0.08 червени и 1.25 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 58.3%, 41.7%, 25.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 8.3%. Данните за сезона са налични за 25 от 25 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Shanghai Shenhua като гост е изчислен от 12 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.08 червени и 2.08 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 83.3%, 66.7%, 33.3%, 16.7% и 8.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 8.3%. Данните за сезона са налични за 25 от 25 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-06 03:02:34 · Заключен: 2026-09-06 12:40:10

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Chongqing Tongliang Long и Shanghai Shenhua завърши при резултат 1:3. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 8 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.3. В мача бяха отчетени общо 8 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Chongqing Tongliang Long като домакин беше изчислен от 12 мача със средно 1.17 жълти, 0.08 червени и 1.25 общо картона на мач. В този двубой Chongqing Tongliang Long получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.25 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 25%, 5+ в 0%, а червен картон в 8.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Shanghai Shenhua като гост беше изчислен от 12 мача със средно 2 жълти, 0.08 червени и 2.08 общо картона на мач. В този двубой Shanghai Shenhua получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.08 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 8.3%, а червен картон в 8.3% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Chongqing Tongliang Long с хендикап -0.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.74 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:3 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 10 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 15:22:14
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.