Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 06.09.2026 | Henan Jianye - Chengdu Better City | 0 : 0 |
| 09.05.2026 | Chengdu Better City - Henan Jianye | 3 : 0 |
| 31.10.2025 | Chengdu Better City - Henan Jianye | 1 : 2 |
| 19.08.2025 | Chengdu Better City - Henan Jianye | 0 : 0 |
| 14.06.2025 | Henan Jianye - Chengdu Better City | 3 : 2 |
| 21.09.2024 | Henan Jianye - Chengdu Better City | 2 : 0 |
| 10.05.2024 | Chengdu Better City - Henan Jianye | 4 : 2 |
| 11.07.2023 | Chengdu Better City - Henan Jianye | 2 : 0 |
| 16.04.2023 | Henan Jianye - Chengdu Better City | 1 : 1 |
| 05.12.2022 | Henan Jianye - Chengdu Better City | 0 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Henan Jianye - Chongqing Tongliang Long | 1 - 1 | D |
| 23.08.2026 | Shenyang Urban - Henan Jianye | 4 - 4 | D |
| 15.08.2026 | Shanghai Shenhua - Henan Jianye | 4 - 1 | L |
| 09.08.2026 | Henan Jianye - Qingdao Youth Island | 0 - 0 | D |
| 31.07.2026 | Henan Jianye - Dalian Zhixing | 1 - 1 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Chengdu Better City - Shenyang Urban | 2 - 1 | W |
| 22.08.2026 | Chengdu Better City - Shanghai Shenhua | 4 - 5 | L |
| 15.08.2026 | Hangzhou Greentown - Chengdu Better City | 2 - 3 | W |
| 08.08.2026 | Yunnan Yukun - Chengdu Better City | 1 - 0 | L |
| 01.08.2026 | Chengdu Better City - Wuhan Three Towns | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между Henan Jianye и Chengdu Better City е насрочена за 06.09.2026 11:35 в Super League. Посоченият стадион е Zhengzhou Hanghai Stadium, Zhengzhou. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Henan Jianye е на позиция 12 с 25 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 4 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 26:25. Записаната форма е DDLDD. Chengdu Better City е на позиция 1 с 51 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 13 победи, 6 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 42:21. Записаната форма е WLWLD.
Henan Jianye има 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDLDDWDWLL. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Chengdu Better City има 2 победи, 6 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWLDDDDDD. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 10 директни срещи Henan Jianye има 3 победи, равенствата са 3, а Chengdu Better City има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.40. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
Най-високите съхранени стойности са: Двата отбора да отбележат — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 3.5 гола — 60%; Над 2.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.30; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 98%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Henan Jianye -1 / Chengdu Better City +1 подкрепя Henan Jianye със средна промяна 5.91 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 24 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Henan Jianye като домакин е изчислен от 12 мача. Средно отборът получава 1.33 жълти, 0.08 червени и 1.42 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 83.3%, 41.7%, 8.3%, 8.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 8.3%. Данните за сезона са налични за 24 от 24 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Chengdu Better City като гост е изчислен от 12 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.00 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 83.3%, 41.7%, 25.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 25 от 25 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Henan Jianye и Chengdu Better City завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 8 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.4 гола, а този двубой завърши с 0. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.3. В мача бяха отчетени общо 8 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 98%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Henan Jianye като домакин беше изчислен от 12 мача със средно 1.33 жълти, 0.08 червени и 1.42 общо картона на мач. В този двубой Henan Jianye получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1.58 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 8.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 8.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Chengdu Better City като гост беше изчислен от 12 мача със средно 2.5 жълти, 0 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой Chengdu Better City получи 7 жълти и 0 червени картона, или 7 общо. Това е с 4.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 41.7%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Henan Jianye с хендикап -1. Съхраненото пазарно движение беше 5.91 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 13 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 8 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.