📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L D W W L
5
🏟 Yuxi plateau Sports Center Stadium , Yuxi
✔ Краен резултат
0
Владение на топката
48%
52%
12
Общо удари
9
5
Точни удари
1
7
Неточни удари
7
2
Корнери
5
1
Жълти картони
2
0
Червени картони
0
0
Засади
4
7
Удари в наказателното поле
7
5
Удари извън наказателното поле
2
0
Блокирани удари
1
1
Спасявания
1
8
Нарушения
11
241
Точни пасове
260
295
Общо пасове
327
9
Free Kicks
8

🔁 Директни срещи

3
0
1
🟢 Yunnan Yukun 🟡 Равенства Shenyang Urban 🔴
Дата Мач Резултат
06.09.2026 Yunnan Yukun - Shenyang Urban 3 : 0
10.05.2026 Shenyang Urban - Yunnan Yukun 1 : 2
03.11.2024 Shenyang Urban - Yunnan Yukun 2 : 1
30.06.2024 Yunnan Yukun - Shenyang Urban 5 : 0

🗓 Последни мачове: Yunnan Yukun

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 Yunnan Yukun - Chongqing Tongliang Long 1 - 0 W
29.08.2026 Hangzhou Greentown - Yunnan Yukun 6 - 0 L
22.08.2026 Beijing Guoan - Yunnan Yukun 3 - 3 D
15.08.2026 Yunnan Yukun - Dalian Zhixing 3 - 1 W
08.08.2026 Yunnan Yukun - Chengdu Better City 1 - 0 W

📆 Последни мачове: Shenyang Urban

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Chengdu Better City - Shenyang Urban 2 - 1 L
23.08.2026 Shenyang Urban - Henan Jianye 4 - 4 D
15.08.2026 Shenyang Urban - Sichuan Jiuniu 1 - 2 L
08.08.2026 Dalian Zhixing - Shenyang Urban 1 - 0 L
02.08.2026 Shenyang Urban - Shanghai Shenhua 3 - 1 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Yunnan Yukun и Shenyang Urban е насрочена за 06.09.2026 11:35 в Super League. Посоченият стадион е Yuxi plateau Sports Center Stadium, Yuxi. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Yunnan Yukun е на позиция 6 с 35 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 4 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 42:41. Записаната форма е LDWWL. Shenyang Urban е на позиция 13 с 25 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 3 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 28:32. Записаната форма е LDLLW.

Последни резултати

Yunnan Yukun има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDWWLWDDL. Средните стойности са 2.20 отбелязани и 2.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Shenyang Urban има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLLWLDWLL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 2 директни срещи Yunnan Yukun има 1 победи, равенствата са 0, а Shenyang Urban има 1 победи. Средният общ брой голове е 4. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 3.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.40; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 23, оценка 80/100, успеваемост на групата 80.03% при 691 наблюдения). Both Teams Score — Yes (коефициент 1.36).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Yunnan Yukun като домакин е изчислен от 12 мача. Средно отборът получава 1.67 жълти, 0.08 червени и 1.75 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 83.3%, 50.0%, 25.0%, 16.7% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 8.3%. Данните за сезона са налични за 24 от 25 завършени мача (96.0% покритие). Дисциплинарният профил на Shenyang Urban като гост е изчислен от 11 мача. Средно отборът получава 2.45 жълти, 0.09 червени и 2.55 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 81.8%, 45.5%, 18.2% и 9.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 9.1%. Данните за сезона са налични за 24 от 24 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-06 10:30:03 · Заключен: 2026-09-06 13:15:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Yunnan Yukun и Shenyang Urban завърши при резултат 5:0. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 7 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.4. В мача бяха отчетени общо 7 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Yunnan Yukun като домакин беше изчислен от 12 мача със средно 1.67 жълти, 0.08 червени и 1.75 общо картона на мач. В този двубой Yunnan Yukun получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.75 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 25%, 5+ в 0%, а червен картон в 8.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Shenyang Urban като гост беше изчислен от 11 мача със средно 2.45 жълти, 0.09 червени и 2.55 общо картона на мач. В този двубой Shenyang Urban получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.55 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 45.5%, 5+ в 9.1%, а червен картон в 9.1% от мачовете.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 23. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.36. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 12 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 7 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 15:52:15
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.