Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 06.09.2026 | Tianjin Teda - Hangzhou Greentown | 1 : 1 |
| 10.05.2026 | Hangzhou Greentown - Tianjin Teda | 1 : 1 |
| 20.08.2025 | Hangzhou Greentown - Tianjin Teda | 0 : 0 |
| 20.04.2025 | Tianjin Teda - Hangzhou Greentown | 2 : 0 |
| 23.01.2025 | Tianjin Teda - Hangzhou Greentown | 2 : 1 |
| 11.08.2024 | Tianjin Teda - Hangzhou Greentown | 3 : 2 |
| 19.04.2024 | Hangzhou Greentown - Tianjin Teda | 3 : 2 |
| 16.07.2023 | Hangzhou Greentown - Tianjin Teda | 2 : 1 |
| 21.04.2023 | Tianjin Teda - Hangzhou Greentown | 2 : 1 |
| 29.10.2022 | Tianjin Teda - Hangzhou Greentown | 1 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Tianjin Teda - Qingdao Youth Island | 1 - 1 | D |
| 22.08.2026 | Wuhan Three Towns - Tianjin Teda | 0 - 0 | D |
| 15.08.2026 | Tianjin Teda - Beijing Guoan | 2 - 4 | L |
| 09.08.2026 | Shandong Luneng - Tianjin Teda | 2 - 1 | L |
| 01.08.2026 | Tianjin Teda - Yunnan Yukun | 3 - 2 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Hangzhou Greentown - Yunnan Yukun | 6 - 0 | W |
| 22.08.2026 | Sichuan Jiuniu - Hangzhou Greentown | 1 - 1 | D |
| 15.08.2026 | Hangzhou Greentown - Chengdu Better City | 2 - 3 | L |
| 08.08.2026 | Hangzhou Greentown - Wuhan Three Towns | - | |
| 01.08.2026 | Beijing Guoan - Hangzhou Greentown | 2 - 1 | L |
Предстоящата среща между Tianjin Teda и Hangzhou Greentown е насрочена за 06.09.2026 12:00 в Super League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Tianjin Teda е на позиция 14 с 19 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 6 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 29:24. Записаната форма е DDLLW. Hangzhou Greentown е на позиция 10 с 28 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 5 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 31:36. Записаната форма е WDLLW.
Tianjin Teda има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDLLWWWWLD. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Hangzhou Greentown има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDLLWDWLLD. Средните стойности са 2.10 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 10 директни срещи Tianjin Teda има 5 победи, равенствата са 1, а Hangzhou Greentown има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.90. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Над 3.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 11; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Tianjin Teda 0 / Hangzhou Greentown 0 подкрепя Hangzhou Greentown със средна промяна 2.18 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 12 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).
Дисциплинарният профил на Tianjin Teda като домакин е изчислен от 12 мача. Средно отборът получава 2.08 жълти, 0.08 червени и 2.17 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 91.7%, 66.7%, 33.3%, 16.7% и 8.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 8.3%. Данните за сезона са налични за 24 от 24 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Hangzhou Greentown като гост е изчислен от 12 мача. Средно отборът получава 2.75 жълти, 0.08 червени и 2.83 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 91.7%, 66.7%, 50.0%, 50.0% и 16.7% от тези мачове, а червен картон е имало в 8.3%. Данните за сезона са налични за 24 от 24 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Tianjin Teda и Hangzhou Greentown завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 14 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.9 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 11. В мача бяха отчетени общо 14 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Tianjin Teda като домакин беше изчислен от 12 мача със средно 2.08 жълти, 0.08 червени и 2.17 общо картона на мач. В този двубой Tianjin Teda получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.83 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 8.3%, а червен картон в 8.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Hangzhou Greentown като гост беше изчислен от 12 мача със средно 2.75 жълти, 0.08 червени и 2.83 общо картона на мач. В този двубой Hangzhou Greentown получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 1.17 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 16.7%, а червен картон в 8.3% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Hangzhou Greentown с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 2.18 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.
От 14 проверими предварителни индикатора 11 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.