Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 02.05.2026 | FC Dnepr Mogilev - Baranovichi | 0 : 0 |
| 30.08.2025 | FC Dnepr Mogilev - Baranovichi | 0 : 3 |
| 27.04.2025 | Baranovichi - FC Dnepr Mogilev | 1 : 1 |
| 15.10.2023 | FC Dnepr Mogilev - Baranovichi | 1 : 0 |
| 10.06.2023 | Baranovichi - FC Dnepr Mogilev | 0 : 4 |
| 26.09.2021 | Baranovichi - FC Dnepr Mogilev | 2 : 2 |
| 11.07.2021 | Baranovichi - FC Dnepr Mogilev | 1 : 0 |
| 24.04.2021 | FC Dnepr Mogilev - Baranovichi | 1 : 0 |
| 14.11.2020 | Baranovichi - FC Dnepr Mogilev | 2 : 2 |
| 24.10.2020 | FC Dnepr Mogilev - Baranovichi | 3 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Dinamo Minsk - Baranovichi | 0 - 1 | W |
| 23.08.2026 | Baranovichi - Dinamo Brest | 1 - 1 | D |
| 19.08.2026 | ML Vitebsk - Baranovichi | 2 - 0 | L |
| 09.08.2026 | Baranovichi - Bate Borisov | 2 - 2 | D |
| 01.08.2026 | Baranovichi - FC Isloch Minsk R. | 3 - 4 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | FC Dnepr Mogilev - FC Isloch Minsk R. | 0 - 0 | D |
| 24.08.2026 | Torpedo Zhodino - FC Dnepr Mogilev | 0 - 0 | D |
| 14.08.2026 | FC Dnepr Mogilev - Belshina | 1 - 1 | D |
| 07.08.2026 | Slavia Mozyr - FC Dnepr Mogilev | 3 - 0 | L |
| 31.07.2026 | FC Dnepr Mogilev - Naftan | 3 - 3 | D |
Предстоящата среща между Baranovichi и FC Dnepr Mogilev е насрочена за 06.09.2026 14:00 в Premier League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Baranovichi е на позиция 11 с 21 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 4 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 18:30. Записаната форма е WDLDL. FC Dnepr Mogilev е на позиция 15 с 15 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 6 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 15:28. Записаната форма е DDDLD.
Baranovichi има 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDLDLDWWDD. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. FC Dnepr Mogilev има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDDLDWWLLW. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 10 директни срещи Baranovichi има 2 победи, равенствата са 4, а FC Dnepr Mogilev има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.30. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Над 1.5 гола — 60%; Под 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 40%; Над 0.5 гола първо полувреме — 40%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.50; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Дисциплинарният профил на Baranovichi като домакин е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 2.17 жълти, 0.17 червени и 2.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 83.3%, 33.3%, 16.7% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 16.7%. Данните за сезона са налични за 12 от 20 завършени мача (60.0% покритие). Дисциплинарният профил на FC Dnepr Mogilev като гост е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 1.60 жълти, 0.00 червени и 1.60 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 90.0%, 50.0%, 20.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 19 от 20 завършени мача (95.0% покритие).
Срещата между Baranovichi и FC Dnepr Mogilev завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 8 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.3 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.5. В мача бяха отчетени общо 8 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Baranovichi като домакин беше изчислен от 6 мача със средно 2.17 жълти, 0.17 червени и 2.33 общо картона на мач. В този двубой Baranovichi получи 0 жълти и 1 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.33 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 16.7% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на FC Dnepr Mogilev като гост беше изчислен от 10 мача със средно 1.6 жълти, 0 червени и 1.6 общо картона на мач. В този двубой FC Dnepr Mogilev получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1.4 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 20%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
От 12 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 8 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.